Co nowego?

21-01-2022

Kurs Python w Minecrafcie

Zapisz się do nowej grupy kursu z programowania w języku Python w Minecrafcie

18-01-2022

Kurs Ósmoklasisty INFOTECH - NOWA GRUPA!

ROZPOCZĘCIE REKRUTACJI!

22-12-2021

Poszukujemy nauczyciela rewalidacji

Aktualnie do zespołu szkół Infotech poszukiwany jest Nauczyciel specjalista do prowadzenia zajęć rewalidacyjnych

04-01-2022

Jak przebiega rekrutacja do INFOTECH?

Szkoły INFOTECH to nie tylko innowacyjne metody nauczania. To także nowoczesne podejście i dostosowywanie się do warunków dynamicznie zmieniającego się świata.

17-11-2021

ERASMUS+ w Szkołach INFOTECH

Od 2 do 7 kwietnia będziemy na Majorce wspólnie programowac roboty Lego.

27-10-2021

Potrzebujesz z kimś porozmawiać? Sytuacja pandemiczna Cię przerasta?

22-09-2021

Szkoły Infotech w social mediach <3

Jesteśmy na Facebooku i Instagramie

30-05-2021

Ruszyła strona z zakresu cyberbezpieczeństwa

Nowa witryna jest kanałem informacyjnym, umożliwiającym dotarcie do jak największej grupy odbiorców w sieci w celu zwiększania świadomości wśród użytkowników internetu.

16-04-2021

INFOTECH wśród takich marek jak Orange, Fujitsu i IBM

Zapraszamy na konferencję "“Praca w branży IT, czyli Z(y)SK na bazie umiejętności”

30-03-2021

Szkoły INFOTECH w czołówce

Szkoły Infotech w czołówce najlepiej wdrażających edukację zdalną szkół w regionie!

23-03-2021

LABORATORIUM DRUKU 3D

Drukowanie modeli protetycznych i medycznych 3 D oraz lekcje w laboratorium VR w Oculusach – mamy to już w INFOTECH-u

11-02-2021

Przedsiębiorczy #INFOTECH

W czwartek (11 lutego) uczniowie klas drugich wzięli udział w kolejnym spotkaniu z cyklu - Przedsiębiorczy #INFOTECH

20-01-2021

Technikum Programistyczne INFOTECH otrzymało wsparcie w ramach programu “Aktywna tablica”.

Nie spoczywamy na laurach. Planujemy, projektujemy i działamy! Dotacje, dotacje, dotacje ... to sposób na możliwość nauki w najwyższej jakości technologicznych warunkach.

08-01-2021

Pierwsze Technikum w Polsce z LABORATORIUM VR

Jako pierwsze Technikum w Polsce otwieramy LABORATORIUM VR pracujące na 30-stu zestawach Oculus Quest 2. Nasi uczniowie będą mogli wykorzystać potencjał wirtualnej rzeczywistości dzięki wiedzy zdobytej na lekcjach programowania.

10-12-2020

"OBOWIĄZKU BYCIA CZŁOWIEKIEM, CZYLI O PRAWACH CZŁOWIEKA WE WSPÓŁCZESNYM ŚWIECIE"

Wykład ten poprowadziła Pani Katarzyna Zadykowicz-Sokół z Kancelarii Radców Prawnych Bieluk i Partnerzy oraz Dr Anna Drabarz z Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku.

11-12-2020

Dnia 11 grudnia uczniowie technikum wzięli udział Digital Youth Forum!

DYF organizowane jest już od 4 lat i co roku spotyka się z ogromnym entuzjazmem ze strony młodzieży. Spotkanie te poświęcone jest edukacji w zakresie bezpiecznego, kreatywnego i pozytywnego korzystania z internetu i nowych technologii.

09-11-2020

9.11.2020 - PROGRAMIŚCI VS HUMANIŚCI

Dnia 9 listopada uczniowie klas pierwszych naszego technikum stawili czoło kolegom z  III LO w Białymstoku w zdalnej debacie oksfordzkiej.

18-03-2020

Podlaska Puszcza Krzemowa INFOTECH - pierwsze w Polsce technikum programistyczne.

Wywiad z twórcami Technikum Programistycznego INFOTECH: Katarzyną Kaczyńską - dyrektor szkoły Technikum INFOTECH, Adamem Kamińskim - koordynatorem Klastra Technologicznego INFOTECH, wicedyrektorem ds. rozwoju szkoły, Karolem Przybyszewskim - przedsiębiorcą z branży IT, wicedyrektorem ds. nauki programowania.

09-10-2019

Europejski Tydzień Kodowania w Technikum INFOTECH

EU Code Week, czyli Europejski Tydzień Kodowania, to oddolna inicjatywa promująca programowanie i umiejętności cyfrowe wśród uczestników...

09-07-2019

Technikum z dotacją na rozwój!

Prawie 1 mln 300 tysięcy złotych na zajęcia oraz staże dla uczniów otrzymało Technikum Programistyczne INFOTECH w Białymstoku z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego.

04-06-2019

Relacja z Dnia Otwartego Technikum Programistycznego INFOTECH

We wtorek 28 maja w siedzibie WSFiZ przy ulicy Ciepłej 40 w Białymstoku odbył się Dzień Otwarty..