Z ogromną radością i dumą informujemy, że aż 11 naszych zdolnych uczniów z Technikum Programistycznego INFOTECH zdobyło wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym „Mistrz Programowania 2024”.

To nie lada osiągnięcie, biorąc pod uwagę fakt, że w konkursie wzięło udział ponad 2000 uczestników z całego kraju. Nasza szkoła po raz kolejny udowadnia, że jest wiodącą siłą w kształceniu przyszłych ekspertów w dziedzinie informatyki.

Konkurs „Mistrz Programowania” to coroczne, bezpłatne wydarzenie, skierowane przede wszystkim do młodzieży ze szkół podstawowych i średnich, mające na celu promowanie programowania oraz rozwijanie umiejętności informatycznych.

Przez dwa miesiące uczestnicy zmagali się z zadaniami przygotowanymi przez Olimpijskie Koło Informatyczne, które stopniowo wprowadzały w świat programowania – od najprostszych zadań do tych wymagających pomysłowości, dogłębnej wiedzy oraz analizy problemów.

Oto lista naszych zdolnych uczniów, którzy wyróżnili się w konkursie „Mistrz Programowania 2024”:

• Kropiwnicki Jan – 2AT
  • Roszko Mateusz – 2CT
  • Dembicki Bartosz – 2BT
  • Dąbrowski Bartosz – 2BT
  • Matusiak Rafał – 2CT
  • Aparicio Peralta Wiktor – 2BT
  • Sosna Norbert – 2CT
  • Dakowicz Michał – 2AT
  • Topolewicz Oskar – 2AT
  • Krupicki Paweł – 2AT
  • Julian Senderacki 2CT

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym uczniom!