Wg rankingu Szkół Perspektywy 2024 Technikum Programistyczne INFOTECH zajęło 2. miejsce w rankingu maturalnym w woj. podlaskim oraz 4. miejsce ogółem, 34 w Polsce, a wśród szkół niepublicznych nie mamy sobie równych.

Cieszymy się, że oficjalnie dołączyliśmy do grona najlepszych szkół w województwie, mimo że za nami dopiero pierwsza matura.

Nie osiadamy na laurach i już udoskonalamy nasz program nauczania, aby realne umiejętności uczniów przynosiły jeszcze lepsze wyniki maturalne umożliwiające studia na każdej uczelni w Polsce, a nawet za granicą.

Dodatkowo z racji braku kategorii, w których jesteśmy pionierami, przyznajemy sobie pierwsze miejsce w losach absolwentów w kategorii wynagrodzenia i startupy – Nasi absolwenci odnoszą sukcesy zarówno finansowe, jak i w świecie przedsiębiorczości!

To wszystko dzięki naszemu podejściu, które łączy nowoczesne technologie z naciskiem na umiejętności miękkie i interpersonalne.

Jesteśmy dumni, że możemy kształtować przyszłość edukacji odnosząc takie sukcesy!