Program INFOTalenty, zainicjowany przez Fundację INFOTECH, to wyjątkowa szansa dla najzdolniejszych i najbardziej ambitnych ósmoklasistów, pragnących nie tylko kontynuować swoją edukację na najwyższym poziomie, ale także rozwijać swoje pasje i umiejętności w dziedzinie nowych technologii. Ten innowacyjny program oferuje pełne finansowanie 5-letniej nauki w Technikum Programistycznym INFOTECH lub 4-letniej edukacji w Liceum INFOTECH, otwierając drzwi do świata zaawansowanych mediów cyfrowych, technologii, czy programowania.

Uczestnik programu INFOTalenty ma szansę zdobyć nie tylko cenne kwalifikacje zawodowe (nawet w naszym Liceum), ale także praktyczne umiejętności, które są wysoce cenione na rynku pracy. Dzięki temu programowi, młody człowiek może rozpocząć swoją karierę w cyfrowym świecie mediów lub w IT już na etapie edukacji w szkole średniej, mając dostęp do najnowszych technologii, laboratoriów komputerowych i doświadczonych mentorów.

Co więcej, program INFOTalenty to nie tylko nauka i rozwój zawodowy. To również możliwość dołączenia do wspierającej społeczności pasjonatów mediów, grafiki, video, technologii IT, gdzie uczniowie mogą wymieniać się wiedzą, doświadczeniami i wspólnie pracować nad projektami, które mogą zmienić świat. Fundacja INFOTECH zapewnia także wsparcie w postaci warsztatów, szkoleń oraz możliwości uczestnictwa w konkursach i hackathonach, dzięki czemu uczniowie mogą rozwijać swoje umiejętności w przyjaznym i wspierającym środowisku.

Aplikując do programu INFOTalenty, stawiasz na rozwój swoich pasji, inwestujesz w swoją przyszłość i otwierasz sobie drzwi do kariery marzeń w świecie mediów i technologii. Nie przegap tej szansy na zdobycie wykształcenia na światowym poziomie, które pozwoli Ci stać się liderem technologicznej przyszłości, kreatorem social mediów, czy twórcą aplikacji. To Twoja przepustka do świata, w którym pasja łączy się z możliwościami. Dołącz do programu INFOTalenty i zacznij kształtować swoją przyszłość już dziś!

Wypełnij formularz, a my zaprosimy wybranych kandydatów na rozmowę 🙂

Link do formularza:

Stypendia w ramach programu INFOTalenty zostaną sfinansowane w ramach inicjatywy Klastra Technoplex.