28 listopada wzięliśmy udział w międzyszkolnym finale konkursu IT in English, który odbył się w Zespole Szkół Elektrycznych w Białymstoku.

Z wielką radością dzielimy się fantastycznymi wieściami! Nasi utalentowani uczniowie wykazali się znakomitą znajomością języka angielskiego, zwłaszcza w specjalistycznym zakresie TIK (Technologie Informacyjno-Komunikacyjne), doskonale radząc sobie w wymagającym środowisku.

🌟 Nasi Reprezentanci:

Aleksandra Nowosad (3bT)
Jakub Charkiewicz (3bT)
Oskar Raszkiewicz (4cT)
Darek Wasilewski (4cT)

Szczególne gratulacje dla Oskara Raszkiewicza za zajęcie imponującego II miejsca oraz dla Darka Wasilewskiego za otrzymanie wyróżnienia!

Wydarzenie to było doskonałą okazją dla uczniów do wykazania się umiejętnościami w 18 tematycznych obszarach TIK, podkreślając połączenie technologii i umiejętności językowych.

👏 Aplauz dla wszystkich uczestników oraz koordynatora INFOTECH – dr. Piotra J. Malinowskiego za ich ciężką pracę i zaangażowanie. Wasze osiągnięcia są dowodem na to, jak ważne jest połączenie technologii z biegłością językową!