Poznaj nas bliżej

Dołącz do naszej kadry

Kadra Technikum INFOTECH, to grono specjalistów w swoich dziedzinach i pasjonatów nauczania.

Dyrekcja

Prezes Zarządu Fundacji prowadzącej szkoły INFOTECH Adam Kamiński

Adam Kamiński

Prezes Zarządu Fundacji prowadzącej szkoły INFOTECH

Adam Kamiński

Prezes Zarządu Fundacji prowadzącej szkoły INFOTECH

Absolwent Wydziału Prawa UWB, ukończył studia podyplomowe Zarządzanie Wiedzą oraz Data Science, wykładowca MBA w administracji, uczestnik Szkoły Liderów, dyrektor zarządzający Klastra Technologicznego Infotech.

Dyrektor Operacyjny Lech sp. z o.o., infobroker w Incepton sp. z o.o.. koordynatora Podlaskiego Parku Przemysłowego, prezes LGD Puszcza Knyszyńska. Dyrektor ds. rozwoju Technikum Programistycznego Infotech.

e-mail: adam.kaminski@infotech.edu.pl

Dyrektor szkoły, nauczycielka podstaw przedsiębiorczości Katarzyna Kaczyńska

Katarzyna Kaczyńska

Dyrektor szkoły, podstawy przedsiębiorczości

Katarzyna Kaczyńska

Dyrektor szkoły, podstawy przedsiębiorczości

Absolwentka studiów Zarządzanie i Marketing na Politechnice Białostockiej, wieloletni nauczyciel, wicedyrektor i dyrektor szkół. Zwolenniczka edukacji innowacyjnej opartej na nowoczesnych technologiach. Współtworzyła Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej, gdzie przez dwa lata pełniła funkcję dyrektora.

Uwielbia eksperymenty edukacyjne i młodzież, którą uczy. Jej pasją jest: tworzenie innowacyjnej szkoły opartej na zasadach demokracji, wykorzystywaniem konstrukcjonizmu podczas uczenia, szkoły, jako miejsca gdzie uczeń lubi przebywać i się rozwijać.

Wyznaje zasadę, że mądry nauczyciel to osoba, która współdziała z uczniem, uczy się od niego i pozwala mu wpływać na kształt edukacji.

e-mail: katarzyna.kaczynska@infotech.edu.pl

Wicedyrektor ds. nauki programowania Karol Przybyszewski

Karol Przybyszewski

Wicedyrektor ds. nauki programowania

Karol Przybyszewski

Wicedyrektor ds. nauki programowania

Absolwent Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej, doświadczony programista i menadżer z branży IT. Obecnie prowadzi firmę zajmującą się przetwarzaniem obrazów przy użyciu technik sztucznej inteligencji i jest doktorantem na Wydziale Informatyki. Ojciec dwóch synów których również zaraził pasją programowania i wspólnie z nimi odrabia prace domowe z informatyki!

W latach 2006 2011, razem z rodziną mieszkał i pracował jako programista w Wielkiej Brytanii. Po powrocie do Polski założył i prowadził oddział międzynarodowej firmy programistycznej zajmującej się tworzeniem aplikacji mobilnych.

W Technikum sprawuje pieczę nad aktualizowaniem programu nauczania programowania i dopasowania go do potrzeb rynku pracy. Uważa że wiedza o podstawach programowania będzie w przyszłości powszechna i oczekiwana również w innych zawodach.

e-mail: karol.przybyszewski@infotech.edu.pl

Wicedyrektor ds. dydaktyki Sylwia Żylińska-Awruk

Sylwia Żylińska-Awruk

Wicedyrektor ds. dydaktyki

Sylwia Żylińska-Awruk

Wicedyrektor ds. dydaktyki

Jestem absolwentką Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej. Posiadam stopień nauczyciela dyplomowanego a uprawnienia pedagogiczne uzyskałam w Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku. Jestem egzaminatorem maturalnym i od 15 lat pracuje z młodzieżą w liceum ogólnokształcącym.

e-mail: sylwia.zylinska-awruk@infotech.edu.pl

Zespół Pedagogiczno-Psychologiczny

Jolanta Bogdanowicz

Psycholog

Jolanta Bogdanowicz

Psycholog

Jestem psychologiem, pracującym w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, absolwentką Wydziału Nauk Społecznych UAM w Poznaniu oraz tutorem i nauczycielem z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyłam studia podyplomowe  z psychodietetyki oraz edukacji i rehabilitacji osób ze spektrum autyzmu.  Zgadzam się w pełni z opinią, że „książka i możliwość czytania, to jeden z największych cudów ludzkiej cywilizacji”. Moja złota dewiza: „Jeśli życie daje Ci cytryny, zrób z nich lemoniadę!”

e-mail: jolanta.bogdanowicz@infotech.edu.pl

Pedagog i koordynator ds. rekrutacji Marta Daniluk

Marta Daniluk

Pedagog, Koordynator ds. rekrutacji

Marta Daniluk

Pedagog, Koordynator ds. rekrutacji

Jestem absolwentką Uniwersytetu w Białymstoku, Wydział Pedagogiki i Psychologii gdzie uzyskałam tytuł magistra pedagogiki opiekuńczo wychowawczej. Doświadczenie w zawodzie zdobywałam podczas stażu i wolontariatu w Wielofunkcyjnej Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej „Jedynka” i w Specjalistycznej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej dla Dzieci i Młodzieży z zaburzeniami Emocjonalnymi. Moje zainteresowania psychologią i pracą z ludźmi zawiodły mnie na liczne szkolenia, również dla handlowców. Moim hobby jest plastyka. W wolnych chwilach lubię malować farbami, szczególnie anioły na starych deskach. Drugą pasją jest szeroko pojęty rozwój osobisty i psychologia.

e-mail: marta.daniluk@infotech.edu.pl

Pedagog Urszula Kisielewska

Urszula Kisielewska

Pedagog

Urszula Kisielewska

Pedagog

Jestem absolwentką Uniwersytetu w Białymstoku, gdzie zdobyłam tytuł magistra na wydziale Pedagogiki i Psychologii. Ukończyłam również podyplomowe studia Resocjalizacji na wydziale IPSiR Uniwersytetu Warszawskiego jak również Mediacje Sądowe na Wydziale Prawa w Białymstoku.
Podczas wieloletniej edukacji zdobyłam uprawnienia socjoterapeuty i trenera TZA. Z racji, iż moją pasją jest teatr ukończyłam studia podyplomowe Instruktor reżyser teatralny oraz Drama w edukacji i terapii. Przez kilka lat byłam związana z Teatrem Dramatycznym w Białymstoku gdzie wystąpiłam w kilku spektaklach między innymi "Ich czworo" G.Zapolskiej, "Dzień Zwycięstwa", "Bieżeńcy Exodus", "Konstelacje". Moją pasją zarażam dzieci i młodzież z którymi dane jest mi pracować. Od 13 lat pracuję z dziećmi i młodzieżą, na różnych szczeblach kształcenia. W mojej pracy cenię sobie kontakt z rodzicami, by móc ich wspierać w trudnej niekiedy roli rodzica. Od 10 lat pełnię również funkcję kuratora społecznego V Wydziału Rodzin i Nieletnich Sądu Rejonowego w Białymstoku.
Prywatnie jestem matką trójki dzieci.

e-mail: urszula.kisielewska@infotech.edu.pl

Anna Otapowicz

Psycholog

Anna Otapowicz

Psycholog

Z wykształcenia jestem psychologiem, pedagogiem, terapeutą pedagogicznym i specjalistą z zakresu edukacji osób ze spektrum autyzmu.
Codziennie pracuję na autorytet nie tylko uczniów i ich rodziców, ale także u innych nauczycieli, dyrekcji szkoły oraz przedstawicieli instytucji, z którymi utrzymuję kontakty. Cechują mnie wysokie wartości intelektualne i moralne, staranne przygotowanie (podwójne studia magisterskie, z zakresu pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej i psychologii, a także odpowiednio sprofilowane studia podyplomowe z terapii pedagogicznej i edukacji osób ze spektrum autyzmu), łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność zdobywania zaufania rodziców, uczniów i nauczycieli, głęboka życzliwość i umiejętność wnikliwej obserwacji życia szkolnego.

e-mail: anna.otapowicz@infotech.edu.pl

Przedmioty zawodowe

Marek Bagiński

Przedmioty zawodowe, informatyka

Marek Bagiński

Przedmioty zawodowe, informatyka

Zawsze fascynowała mnie szeroko rozumiana technika i różne technologie. W Technikum Mechanicznym w Białymstoku zdobyłem tytuł technika mechanika. Na Uniwersytecie Warszawskim uzyskałem tytuł magistra techniki. Ucząc już techniki i informatyki w liceum ukończyłem Studia Podyplomowe "Informatyka dla Nauczycieli" na Politechnice Białostockiej. Uczę różnych przedmiotów informatycznych w różnych szkołach już od ponad 28 lat. Ostatnie kilka lat to nowa przygoda ze szkoleniem nauczycieli przedszkolnych i edukacji wczesnoszkolnej z wykorzystania robotów edukacyjnych i kodowania jako metod dydaktycznych w uczeniu małych dzieci. Mam kilka pasji: technika, biologia, podróże, jazda rowerem, science-fiction, testowanie różnych dystrybucji systemu Linux i myślę, że znalazłoby się jeszcze kilka, jak np. ornitologia czy majsterkowanie.

e-mail: marek.baginski@infotech.edu.pl

Nauczycielka przedmiotów zawodowych Agnieszka Bańkowska

Agnieszka Bańkowska

Przedmioty zawodowe

Agnieszka Bańkowska

Przedmioty zawodowe

Jestem absolwentką Wydziału Informatyki PB. Pracuję jako nauczyciel zawodowych przedmiotów informatycznych. Na przedmiocie bazy danych zapoznamy się z podstawowymi pojęciami i koncepcjami technologii systemów baz danych, niezbędnymi do poprawnego projektowania, korzystania i implementacji systemów baz danych i ich aplikacji. Poznamy podstawowe zasady modelowania i projektowania baz danych, relacyjny model danych, język zapytań baz danych SQL, normalizację schematów logicznych baz danych oraz logiczną organizacją i podstawowe struktury fizyczne danych.

e-mail: agnieszka.bankowska@infotech.edu.pl

Ewelina Bosko

Przedmioty zawodowe

Ewelina Bosko

Przedmioty zawodowe

Jestem absolwentką Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej. Od kilku lat pracuję zawodowo jako programistka. Uważam, że dobra komunikacja to podstawa udanej współpracy i rozwoju. Uwielbiam dzielić się swoją wiedzą i zarażać innych pasją do programowania, stąd też po godzinach współprowadzę bloga i kanał na Instagramie: Pogromcy Kodu. W wolnych chwilach staram się spędzać czas aktywnie na świeżym powietrzu, a jeśli pogoda na to nie pozwoli - z dobrą książką i kubkiem gorącej herbaty.

e-mail: ewelina.bosko@infotech.edu.pl

Nauczycielka przedmiotów zawodowych Eugenia Busłowska

Eugenia Busłowska

Przedmioty zawodowe

Eugenia Busłowska

Przedmioty zawodowe

Jestem absolwentką Politechniki Białostockiej. Obroniłam pracę doktorską na Wydziale Informatyki w dziedzinie Nauk Technicznych, specjalność Informatyka. Pracuję na Wydziale Informatyki w Katedrze Systemów Informatycznych i Sieci Komputerowych. Przez pięć lat byłam kierownikiem Studiów Podyplomowych na Wydziale Informatyki. Osiem lat byłam zastępcą Dyrektora Instytutu Informatyki i Automatyki Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Kierowałam projektem dydaktycznym, uczestniczyłam w Zespołach ds. Planów Studiów i Komisjach Jakości Kształcenia. Prowadzę zajęcia z baz danych, systemów baz danych, projektowania baz danych, bezpieczeństwa baz danych i aplikacji internetowych oraz z cyberbezpieczeństwa. W pracy dydaktycznej staram się wpoić zamiłowanie do baz danych. W wolnej chwili lubię podróże te dalekie i te krótkie wypady na rowerze oraz uprawiać ogródek.

e-mail: eugenia.buslowska@infotech.edu.pl

Tomasz Ciborowski

Przedmioty zawodowe

Tomasz Ciborowski

Przedmioty zawodowe

Automatyk z wykształcenia, programista z zawodu, z pasji majsterkowicz. Programowałem zarówno duże maszyny, jak i małe urządzenia. Teraz spełniam się w winiarstwie. Jestem miłośnikiem dobrego filmu i spędziania czasu na działce.

e-mail: tomasz.ciborowski@infotech.edu.pl

Nauczyciel przedmiotów zawodowych Jacek Cichosz

Jacek Cichosz

Przedmioty zawodowe

Jacek Cichosz

Przedmioty zawodowe

Jestem absolwentem informatyki na Politechnice Białostockiej. W ciągu 20 lat pracy zawodowej opracowałem parę innowacji pedagogicznych i byłem autorem międzynarodowych projektów edukacyjnych. Moja pasja to programowanie robotów Lego oraz gry fabularne i planszowe. W wolnym czasie gram w piłkę nożną.

e-mail: jacek.cichosz@infotech.edu.pl

Nauczycielka języka angielskiego zawodowego Marta Cichosz

Marta Cichosz

Język angielski zawodowy

Marta Cichosz

Język angielski zawodowy

Jestem absolwentką filologii angielskiej i polskiej na Uniwersytecie w Białymstoku, autorką programów nauczania, edukacyjnych międzynarodowych projektów i innowacji pedagogicznych.
Od 20 lat uczę języka angielskiego w branżach technicznych i jestem egzaminatorem maturalnym.
Moje zainteresowania to techniki okołoprogramistyczne w nauczaniu języków, joga i teatr.

e-mail: marta.cichosz@infotech.edu.pl

Nauczycielka przedmiotów zawodowych Małgorzata Dakowicz

Małgorzata Dakowicz

Przedmioty zawodowe

Małgorzata Dakowicz

Przedmioty zawodowe

Od zawsze chciałabym uczyć oraz lubiłam przedmioty ścisłe, a najbardziej matematykę :). Jednak wychowawca-matematyk, podjął za mnie decyzję i "kazał" mi iść na informatykę. W ten sposób ukończyłam Politechnikę Białostocką, Wydział Informatyki, Specjalność Inżynieria oprogramowania uzyskując tytuł mgr inż. oraz Studium Pedagogiczne na Politechnice Białostockiej. W ciągu 20 lat pracy zawodowej uczyłam różne przedmioty informatyczne (informatyka, programowanie, techniki multimedialne, sieci neuronowe, programowanie obiektowe, bazy danych) na wielu poziomach edukacyjnych (szkoła podstawowa, liceum, technikum, szkoła poliecalna, Politechnika Białostocka), dokształcałam się uczestnicząc w wielu kursach stacjonarnych i online oraz ukończyłam kursy, dzięki którym od wielu lat jestem egzaminatorem maturalnym z informatyki oraz egzaminatorem zawodowym na kierunku technik informatyk. Od 10 lat pracuje w VI Liceum Ogólnokształcącym w Białymstoku i przygotowuję młodzież do matury z informatyki na poziomie rozszerzonym, wyjeżdżam z nimi na obozy informatyczne nad morzem oraz campy przygotowujące do matury. Uwielbiam pracować z młodzieżą i patrzeć jak programowanie staje się ich pasją.
Prywatnie jestem mamą trzech wspaniałych dziewczynek :). Uwielbiam czytać książki przy szklance mleka i kawałku chałwy :) (słonecznikowej).

e-mail: malgorzata.dakowicz@infotech.edu.pl

Kamil Jeglikowski

Przedmioty zawodowe

Kamil Jeglikowski

Przedmioty zawodowe

Jestem absolwentem wydziału informatyki Politechniki Białostockiej, po godzinach pomagam przy organizacji meetupu Mobile Białystok oraz pomagałem przy ostatniej edycji konferencji Programistok. Miałem okazję pracować w kilku białostockich firmach takich jak QBurst, SoftwareHut oraz Acaisoft. Dodatkowo czasami przekazuję wiedzę jako prelegent oraz jestem fanem północno europejskiego sposobu nauczania, polegającego na dawaniu uczniom większej przestrzeni. 

e-mail: kamil.jeglikowski@infotech.edu.pl

Michał Korwel

Przedmioty zawodowe

Michał Korwel

Przedmioty zawodowe

Software Developer, zwolennik pogłębiania wiedzy na tematy związane z nowymi technologiami, pasjonat pisania czystego kodu, dzielenia się wiedzą, doświadczeniem oraz zarażaniem innych osób pasją do programowania. W wolnym czasie lubię angażować się w białostocką społeczność programistów Java i pomagać organizować między innymi takie konferencje jak oraz DevForge. Dodatkowo interesuję się również Formułą 1 i oraz lubię spędzać czas wśród znajomych.

e-mail: michał.korwel@infotech.edu.pl

Marcin Łępicki

Przedmioty zawodowe

Marcin Łępicki

Przedmioty zawodowe

Od kilkunastu lat jestem programistą, managerem zespołów programistycznych i przedsiębiorcą, działającym na rynku IT. Ukończyłem studia na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej. Pracowałem przy projektach informatycznych związanych z instytucjami finansowymi (fintech), rynkiem nieruchomości (proptech), sieciami społecznościowymi, systemami rzeczywistości wirtualnej. Założyłem software house, skupiający się na tworzeniu aplikacji mobilnych, oraz współtworzyłem lokalną społeczność Mobile Białystok.

e-mail: marcin.lepicki@infotech.edu.pl

Krzysztof Piotrowski

Przedmioty zawodowe

Krzysztof Piotrowski

Przedmioty zawodowe

Jestem absolwentem informatyki Uniwersytetu w Białymstoku. Pasjonuję się programowaniem już od szkoły podstawowej. Uważam, że praca programisty to ciągła nauka, dlatego staram się obudzić w uczniach chęć samokształcenia i rozwijania swoich umiejętności.
Wolne chwile spędzam oglądając filmy, grając w World of Warcraft oraz czytając książki.
 

e-mail: krzysztof.piotrowski@infotech.edu.pl

Izabela Saniewska

Przedmioty zawodowe

Izabela Saniewska

Przedmioty zawodowe

Absolwentka informatyki na Politechnice Białostockiej, programistka, instruktorka harcerska oraz jachtowy sternik morski. Jestem entuzjastką nowych technologii i pracy z młodzieżą, przez sześć lat prowadziłam harcerską drużynę żeglarską dla osób w wieku 16-21. Od ponad czterech lat uczę programowania najmłodszych, jestem autorką dwóch kursów online dla dzieci dotyczących programowania w Pythonie. W wolnych chwilach fotografuję, żegluję i śpiewam, często naraz.
 

e-mail: izabela.sanieska@infotech.edu.pl

Łukasz Szymkowski

Przedmioty zawodowe

Łukasz Szymkowski

Przedmioty zawodowe

Z wykształcenia magister informatyki (UwB), obecnie doktorant na wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej. Pedagog z kilkuletnim doświadczeniem oraz prowadzący zajęcia na Politechnice Białostockiej. Aktualnie pracujący jako nauczyciel przedmiotów zawodowych w Technikum Programistycznym INFOTECH.
Do swoich głównych zainteresowań zalicza: tworzenie gier w Unity, programowanie.
W wolnej chwili sięga po książki fantasy, komiksy lub mangę. Miłośnik dobrego kina (w tym filmów z superbohaterami, głównie MARVEL), oraz gier niezależnych.

e-mail: lukasz.szymkowski@infotech.edu.pl

Dawid Syczewski

Przedmioty zawodowe

Dawid Syczewski

Przedmioty zawodowe

e-mail: dawid.syczewski@infotech.edu.pl

Nauczyciel przedmiotów zawodowych Aleksander Sawicki

Aleksander Sawicki

Przedmioty zawodowe

Aleksander Sawicki

Przedmioty zawodowe

Wykładowca akademicki na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej, uczy programowania oraz przedmiotów związanych z elektroniką. W Technikum Programistycznym INFOTECH prowadzi zajęcia z programowania obiektowego oraz podstaw internetu rzeczy.

e-mail: aleksander.sawicki@infotech.edu.pl

Kacper Świsłocki

Przedmioty zawodowe - Projektowanie API

Kacper Świsłocki

Przedmioty zawodowe - Projektowanie API

Jestem absolwentem Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej. Od kilku lat pracuję jako programista. Mam również doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, głównie dotyczących rozwiązań chmurowych. Ponadto często występuje jako prelegent na spotkaniach grup zawodowych dotyczących programowania. Technologie, których najczęściej używam to: .NET, Azure, Angular. W pracy zawodowej lubię eksperymentować i stosować nieszablonowe rozwiązania.

Jeśli chodzi o czas poza pracą - interesuję się sportem, motoryzacją oraz astronomią. W wolnym czasie lubię również pograć w piłkę nożną.
 

e-mail: kacper.swislocki@infotech.edu.pl

Jan Waś

Przedmioty zawodowe

Jan Waś

Przedmioty zawodowe

Absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej. Od 14 lat pracuje jako programista. Budował aplikacje mobilne, systemy e-commerce, aplikacje finansowe. Pracował z systemami nauczania maszynowego i przetwarzania języka naturalnego. Wdrażał wysoce dostępne klastry w chmurze. Pasjonat baz danych, systemów rozproszonych i wolnego oprogramowania, które stara się rozwijać w wolnych chwilach.
 

e-mail: jan.was@infotech.edu.pl

Nauczyciel przedmiotów zawodowych Paweł Wiszowaty

Paweł Wiszowaty

Przedmioty zawodowe

Paweł Wiszowaty

Przedmioty zawodowe

Senior Developer, Engineering Manager, VP of Engineering, Prezes - to część tytułów, które nosiłem przez ostatnie 12 lat. Przez ostatnie 6 lat byłem odpowiedzialny za rozwój Instapage, Inc. i jej polskiej firmy-córki Instapage Poland. Wykonałem setki pull requestów, dziesiątki code review, przejrzałem też setki CV kandydatów i zatrudniłem dziesiątki osób. Wprowadzałem procesy zwiększające efektywność pracy firmy, w tym metodologię Agile i framework Scrum. Nadzorowałem działy developerskie, dział jakości, dział architektury, a także dział bezpieczeństwa. Brałem udział w audytach technologicznych, audytach bezpieczeństwa i tzw. "compliance". Po ponad roku pobytu w Kalifornii wróciłem z powrotem do Polski, by wieść spokojne życie na wsi pod Białymstokiem Fan dobrej książki, dobrego serialu, gier i koszykówki.

e-mail: pawel.wiszowaty@infotech.edu.pl

Wicedyrektor ds. dydaktyki Sylwia Żylińska-Awruk

Sylwia Żylińska-Awruk

Przedmioty zawodowe

Sylwia Żylińska-Awruk

Przedmioty zawodowe

Jestem absolwentką Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej. Posiadam stopień nauczyciela dyplomowanego a uprawnienia pedagogiczne uzyskałam w Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku. Jestem egzaminatorem maturalnym i od 15 lat pracuje z młodzieżą w liceum ogólnokształcącym.

e-mail: sylwia.zylinska-awruk@infotech.edu.pl

Nauczycielka języka angielskiego zawodowego Anna Grygutis-Kalinowska

Anna Grygutis-Kalinowska

Język angielski zawodowy

Anna Grygutis-Kalinowska

Język angielski zawodowy

Jestem absolwentką dwu kierunków studiów Filologii angielskiej oraz Marketingu i Zarządzania Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku. Swoje zainteresowania językowe pogłębiłam w Lays School w Cambridge, gdzie na 300 uczestników byłam jedyna Polką. Dodatkowo przebywałam pół roku na renomowanej uczelni w Niemczech, gdzie językiem wykładowym był angielski z zakresu marketingu i zarządzania. Wszystkie praktyki studenckie odbywałam zagranicą. Od 2010 roku prowadzę zajęcia ze studentami WSFiZ zarówno polskimi jak i zagranicznymi. Jestem Wspólnikiem Założyciela oraz członkiem Senatu Uczelni. Moje hobby to podróże-RPA, Meksyk, Tajlandia, Kuba, Egipt, Tunezja oraz kraje europejskie. Ta pogłębiona żywa wiedza o świecie, pozwala mi wykorzystywać ją w pracy z młodzieżą i tym samym rozbudzać w nich zainteresowania językiem oraz praktycznym jej wykorzystaniem.

e-mail: anna.grygutis-kalinowska@infotech.edu.pl

Przedmioty ogólne

Natalia Andrzejewska

Historia, WOS

Natalia Andrzejewska

Historia, WOS

Jestem doktorantką historii na Uniwersytecie w Białymstoku. Historia jest dla mnie sposobem życia. Wiedzę z tego - jak wiele osób uważa- trudnego przedmiotu przekazuję w sposób jasny, logiczny i przede wszystkim ZROZUMIAŁY. Za pośrednictwem przyczyn i skutków wyjaśniam zdarzenia historyczne, ich powody i konsekwencje. Swoim odkryciem wraz z Mazowieckim Stowarzyszeniem Historycznym „Exploatorzy.pl” w 2014 roku wpłynęłam na historię regionalną Południowego Podlasia. Nauczam również bardzo istotnego w dzisiejszych czasach przedmiotu - wiedzy o społeczeństwie. Uwielbiam powoływać się w swojej pracy na wydarzenia z przeszłości, ale także odwoływać się do aktualnej sytuacji zarówno w kraju, jak i na świecie. Bardzo ważne są dla mnie opinie moich uczniów odnośnie omawianych problemów na lekcji. Moimi zainteresowaniami są również: archeologia, podróżowanie, muzyka, kryminały.

e-mail: natalia.andrzejewska@infotech.edu.pl

nauczycielka języka hiszpańskiego Anna Aparicio-Peralta

Anna Aparicio-Peralta

Język hiszpański

Anna Aparicio-Peralta

Język hiszpański

Z wykształcenia archeolog (specjalizacja Hiszpania rzymska), absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego z zawodu nauczyciel języka hiszpańskiego. Swoją przygodę z nauczaniem rozpoczęłam w 2003 roku i do dnia dzisiejszego chętnie dzielę się z młodzieżą swoją wiedzą nie tylko związaną z językiem, ale też kulturą i historią pięknej Hiszpanii. W swojej pracy miałam kilkukrotnie okazję brać udział w międzynarodowych projektach europejskich, takich jak Comenius, czy Erasmus. Pracowałam również z młodzieżą licealną i gimnazjalną uczącą się w klasie dwujęzycznej z językiem hiszpańskim.
Dużą radość sprawia mi podróżowanie i odkrywanie nowych miejsc oraz poznawanie nowych ludzi. Uwielbiam kontakt z naturą oraz aktywność fizyczną na świeżym powietrzu, dlatego jednym z moich ulubionych sportów jest nordic walking. 
W wolnych chwilach lubię robić zdjęcia oraz czytać dobre książki.

e-mail: anna.aparicio-peralta@infotech.edu.pl

Anna Brańska

Język angielski

Anna Brańska

Język angielski

e-mail: anna.branska@infotech.edu.pl

Tomasz Białkowski

Fizyka

Tomasz Białkowski

Fizyka

Absolwent Wydziału Fizyki UwB z dwudziestoletnim stażem nauczycielskim. Czynny egzaminator maturalny i miłośnik edukacji przez duże "E". Uwielbia astronomię i zajmuje się jej popularyzacją. Prowadzi Międzyszkolne Olimpijskie Koło Astronomiczne i jest członkiem Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii. W wolnym czasie śpiewa i pisze wiersze.

e-mail: tomasz.bialkowski@infotech.edu.pl

Nauczycielka języka rosyjskiego Monika Borodzicz

Monika Borodzicz

Język Rosyjski

Monika Borodzicz

Język Rosyjski

Jestem absolwentką Uniwersytetu w Białymstoku, gdzie w 2007 roku uzyskałam tytuł magistra filologii rosyjskiej. Od tego czasu pracuję jako nauczyciel oraz jako lektor w szkole językowej. Język rosyjski od zawsze był mi bardzo bliski i dlatego to on wytyczył moją drogę zawodową. Stale staram się rozwijać swoje umiejętności i podnosić kwalifikacje, a efektem tego jest zdobycie uprawnień egzaminatora maturalnego oraz licencji egzaminatora TELC. Prywatnie jestem ogromną miłośniczką gór i cały wolny czas oddaję tej pasji. Zapraszam na zajęcia wszystkich chcących poznać język największego państwa świata!

e-mail: monika.borodzicz@infotech.edu.pl

Aneta Kruk

Język rosyjski

Aneta Kruk

Język rosyjski

Jestem absolwentką Uniwersytetu w Białymstoku, gdzie ukończyłam studia magisterskie na kierunku Filologia Rosyjska oraz WSFiZ, gdzie uzyskałam kwalifikacje do nauczania języka angielskiego. Nauczycielem języka angielskiego w szkole podstawowej jestem już od prawie 20 lat, natomiast języka rosyjskiego uczę młodszą i starszą młodzież od lat kilkunastu. Język rosyjski zachwyca mnie nieustająco - moim zdaniem melodia tego języka i kształt kaligrafowanych liter rosyjskich nie mają sobie równych. W swojej pracy staram się motywować do wysiłku wszystkich: tych, którzy mogą więcej i z powodzeniem sięgają po tytuły laureata w konkursach przedmiotowych, jak i tych, dla których nauka sprawia problem i potrzebują mądrego wsparcia i cierpliwości. Prywatnie jestem mamą bliźniaczek 
i pasjonatką gotowania, pieczenia i podróży. 
 

e-mail: aneta.kruk@infotech.edu.pl

Aneta Bułkowska

Geografia

Aneta Bułkowska

Geografia

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego- Wydziału Nauk o Ziemi, wieloletnim nauczycielem geografii, przyrody, egzaminatorem maturalnym. Nauczanie młodzieży jest moją pasją. Interesuję się turystyką, fotografią oraz uwielbiam zwierzęta.

e-mail: aneta.bułkowska@infotech.edu.pl

Tamara Jakoniuk

Chemia

Tamara Jakoniuk

Chemia

e-mail: tamara.jakoniuk@infotech.edu.pl

Katarzyna Janewicz

Podstawy przedsiębiorczości

Katarzyna Janewicz

Podstawy przedsiębiorczości

Absolwentka Wydziału Ekonomii i Zarządzania UWB, ukończyła studia podyplomowe: MBA, Kontroler finansowy oraz Audyt organizacyjny. Trenerka w obszarze zarządzania projektami, tworzenia biznesplanów oraz zakładania i rozwijania działalności gospodarczej. Nauczycielka przedmiotów zawodowych oraz podstaw przedsiębiorczości.
Certyfikowany Project Manager (PRINCE2, IPMA D) z ponad 15-letnim doświadczenie w obszarze zarządzania projektami realizowanymi na szczeblu regionalnym, krajowym, jak również międzynarodowym. Autorka projektów innowacyjnych, edukacyjnych, szkoleniowych oraz realizowanych w partnerstwie ponadnarodowym. Doświadczenie przy organizacji konkursów skierowanych do przedsiębiorców w Instytucji Zarządzającej Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, w okresie od 01.01.2018 r. do 31.08.2019 r. pełniła funkcję pierwszego w województwie podlaskim Rzecznika Funduszy Europejskich w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego. Pasjonatka wiedzy w obszarze przedsiębiorczości, którą chętnie dzieli się z młodymi ludźmi.

e-mail: katarzyna.janewicz@infotech.edu.pl

Hubert Kozłowski

Wychowanie fizyczne

Hubert Kozłowski

Wychowanie fizyczne

Mam te szczęście, że wykonywany przeze mnie zawód nauczyciela wychowania fizycznego jest nierozłącznie związany z moją pasją, którą od wielu lat jest sport i jego różne odmiany. Na lekcjach staram się zainteresować swoich uczniów szeroko pojętą aktywnością fizyczną oraz dbałością o zdrowie i kondycję organizmu. Moim celem nadrzędnym w procesie dydaktyczno – wychowawczym jest zainspirowanie uczniów do tego, aby aktywność fizyczna stała się naturalnym elementem życia i towarzyszyła im na co dzień.  Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej na kierunku wychowanie fizycznego. Ukończyłem również studia podyplomowe z gimnastyki korekcyjno – kompensacyjnej w Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku. Posiadam uprawnienia instruktorskie z piłki siatkowej, narciarstwa zjazdowego i odnowy biologicznej. Jestem ratownikiem WOPR. Prywatnie poza aktywnością fizyczną bardzo lubię podróżować, chętnie sięgam też po książki kryminalne, przygodowe, poświęcone wyprawom ekstremalnym.

e-mail: hubert.kozlowski@infotech.edu.pl

Patrycja Gołaszewska

Wiedza o Kulturze

Patrycja Gołaszewska

Wiedza o Kulturze

Animacja kultury, kulturoznawstwo i aktorstwo scen muzycznych to te edukacyjne ścieżki, które pozwoliły mi połączyć pasję z pracą zawodową. Scena to miejsce, w którym czuję się jak "ryba w wodzie" i właśnie tym uwielbiam inspirować ludzi, z którymi pracuję. Rozmaite działania artystyczne oraz projekty animacji społecznej, których byłam uczestnikiem, organizatorem i trenerem (m.in. Gawędziarze XXI wieku, Zwierciadła), a przede wszystkim wykształcenie aktorskie wpływają na to, że zajęcia, które prowadzę są kreatywne i skierowane na wielowymiarowy rozwój, przy całkowitym zaangażowaniu i wykorzystaniu potencjału ucznia. Prowadzę zajęcia z przedmiotów artystycznych, emisji głosu i rehabilitacji głosu, prezentacji publicznych. Uwielbiam długie rozmowy, podróże i odkrywanie nowych smaków, teatr, spacery, jazdę na rowerze. W wolnych chwilach wielką radość sprawia mi muzykowanie i czytanie dobrych książek.

e-mail: patrycja.golaszewska@infotech.edu.pl

Izabela Cywińska

Wychowanie fizyczne

Izabela Cywińska

Wychowanie fizyczne

Zdrowy styl życia jest dla mnie bardzo ważny. Składają się na to wszelkie działania, które możemy wykonywać samodzielnie. Dlatego nie tylko na lekcjach wychowania fizycznego motywuję do aktywności fizycznej, ale również podkreślam aspekt odżywiania czy odpoczynku. Od kilkunastu lat jako absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej, nauczyciel dyplomowany, instruktor pływania, instruktor fitness, instruktor gimnastyki, terapeuta pedagogiczny przekonuję, że pasję do sportu można odkryć w sobie w każdym wieku. Osobiście kocham taniec, muzykę, malowanie i ludzi. Praca z młodymi ludźmi sprawia mi wielka satysfakcję i jest moją motywacją.

e-mail: izabela.cywinska@infotech.edu.pl

Nauczyciel Edukacji dla Bezpieczeństwa Aleksander Ciwoniuk

Aleksander Ciwoniuk

Edukacja dla Bezpieczeństwa

Aleksander Ciwoniuk

Edukacja dla Bezpieczeństwa

Na swoich lekcjach przygotowuję uczniów do odpowiedniego reagowania w sytuacjach stwarzających zagrożenie życia lub zdrowia. Przede wszystkim kładę nacisk na pierwszą pomoc, bo wiem, że przede wszystkim ta wiedza przyda im się na każdym etapie życia. Szkoła wyposażona jest w nowoczesne fantomy do resuscytacji, dzięki czemu w trakcie zajęć każdy uczeń ma szansę doskonalić udzielanie pierwszej pomocy.
Jestem absolwentem Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku.
Posiadam ukończone studia podyplomowe z edukacji dla bezpieczeństwa. Wciąż doskonalę się na kursach, by znać najnowsze zalecenia organizacji zdrowia.
Jestem nauczycielem mianowanym i od 18 lat pracuję z młodzieżą w szkołach podstawowych i średnich. Lubię książki militarne i historyczne. Jestem sympatykiem Jagielloni.

e-mail: aleksander.ciwoniuk@infotech.edu.pl

Nauczycielka języka angielskiego Wioletta Czyżewska

Wioletta Czyżewska

Język Angielski

Wioletta Czyżewska

Język Angielski

Jestem absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, gdzie uzyskałam tytuł magistra filologii angielskiej. Język angielski nie jest jedynie przedmiotem, którego uczę, jest jednocześnie moją pasją. Bardzo sobie cenię pracę z młodymi ludźmi.

e-mail: violetta.czyzewska@infotech.edu.pl

Iwona Beata Jarocka

Język Angielski

Iwona Beata Jarocka

Język Angielski

Jestem absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i Uniwersytetu Warszawskiego. Posiadam tytuł mgr socjologii i filologii angielskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w szkole podstawowej, gimnazjum, liceum i technikum , a także w międzynarodowych korporacjach. Bardzo lubię pracować z młodzieżą. Z tego między innymi powodu jestem również trenerem Odysei Umysłu. Interesują mnie inne kultury i psychologia

e-mail: iwona.jarocka@infotech.edu.pl

Nauczycielka języka polskiego Sylwia Karczewska

Sylwia Karczewska

Język Polski

Sylwia Karczewska

Język Polski

Jestem nauczycielem języka polskiego i wciąż poszukuję nowoczesnych metod, które pozwolą mi ciekawie i z pasją mówić o literaturze, szczególnie tej dawnej (co „nie jest sztuką łatwą ani małą”;-) . Przekonuję swoich uczniów, że człowiek od wieków szuka prawdy, dobra i piękna w różnych ich odcieniach, a literatura i sztuka nie są oderwana od rzeczywistości. Od dziesięciu lat jestem egzaminatorem maturalnym. Oprócz filologii polskiej, ukończyłam również studia logopedyczne na UwB. Mam doświadczenie w pracy z młodzieżą, która potrzebuje więcej uwagi i czasu w nauce. Bardzo lubię podróżować (zawsze z dobrą książką), szczególnie tam, gdzie słychać szum ciepłego morza, a pomidory mają smak słońca. Ostatnio pasjami oglądam „Wiedźmina” i „Dom z papieru”. Bawią mnie gry karciane oraz słowne i niesamowite teksty piosenek Katarzyny Nosowskiej i „Lao Che”. Zgadzam się w 100%, że najlepszy czas na działanie jest teraz, a do sukcesu nie ma żadnej windy, trzeba iść po schodach!.

e-mail: sylwia.karczewska@infotech.edu.pl

Nauczycielka biologii Sylwia Korbut

Sylwia Korbut

Biologia

Sylwia Korbut

Biologia

Z wykształcenia i zamiłowania jestem biologiem, ale także wielbicielką dzikiej natury, gór i szeroko rozumianej edukacji przyrodniczej. W pracy z dziećmi każdy dzień jest wyjątkowy, nie ma miejsca na nudę. Jak nikt potrafią zaskoczyć, rozśmieszyć, zainspirować. Ich entuzjastyczna postawa często skłania mnie do szukania nowych pomysłów i tworzenia nieszablonowych rozwiązań. Biologia to nauka o życiu. A życie jest przecież takie ciekawe! Zapraszam do wspólnej przygody.

e-mail: sylwia.korbut@infotech.edu.pl

Dorota Cyrulik

Język niemiecki

Dorota Cyrulik

Język niemiecki

Jestem magistrem filologii germańskiej i już od ponad 20 lat pracuję z młodzieżą jako nauczyciel i lektor języka niemieckiego, jestem też egzaminatorem maturalnym. Język niemiecki, literatura, kultura i historia krajów niemieckojęzycznych od dawna są moją pasją. Interesuję się również turystyką i przyrodą.

e-mail: dorota.cyrulik@infotech.edu.pl

Mariusz Kruszewski

Informatyka, fizyka

Mariusz Kruszewski

Informatyka, fizyka

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, Politechniki Białostockiej, Uniwersytetu w Białymstoku na stałe związany z dydaktyką. Od 20 lat nauczyciel przedmiotów takich jak fizyka, matematyka, chemia, informatyka i wszystkich przedmiotów pokrewnych. Jego metodą na skuteczną naukę jest podejście praktyczne. Zwolennik systemu zadaniowego nauczania powiązanego z praktycznym wykorzystaniem nabytej wiedzy i umiejętności w życiu codziennym. Zwolennik przebywania w otoczeniu natury. Na stałe związany z Polskim Związkiem Wędkarskim. Pasja – żeglarstwo.

e-mail: mariusz.kruszewski@infotech.edu.pl

Joanna Bagińska

Biologia

Joanna Bagińska

Biologia

e-mail: joanna.baginska@infotech.edu.pl

Marta Kudzinowska

Język hiszpański

Marta Kudzinowska

Język hiszpański

e-mail: marta.kudzinowska@infotech.edu.pl

Artur Kuźmicz

Język niemiecki

Artur Kuźmicz

Język niemiecki

W 1992 r. uzyskałem tytuł magistra filologii germańskiej na Uniwersytecie w Lipsku/RFN. Szkoła średnia specjalizująca się w nauczaniu języka niemieckiego (XLIX Liceum Ogólnokształcące im. Johanna Wolfganga Goethego w Warszawie) ugruntowała moje zainteresowanie krajami niemieckojęzycznymi, w szczególności Niemcami. Intensywny kontakt z żywym językiem niemieckim pozwalał mi cały czas doskonalić moje umiejętności. Po latach okazało się, że hobby stało się też moją pracą. Po studiach filologicznych podjąłem pracę jako nauczyciel w liceum, a później jako nauczyciel akademicki. Pracuję także jako lektor języka niemieckiego i tłumacz. Praca z młodzieżą sprawia mi dużo satysfakcji i jest dla mnie wyzwaniem.

e-mail: artur.kuzmicz@infotech.edu.pl

Nauczycielka matematyki Martyna Maksymowicz

Martyna Maksymowicz

Matematyka

Martyna Maksymowicz

Matematyka

Mam wielkie szczęście, ponieważ moja praca jest jednocześnie moją pasją. W pracy z dziećmi cenię sobie ich szczerość i zaangażowanie. Lubię obserwować jak rozwijają swoje umiejętności i cieszą się z sukcesów. Jeżeli chodzi o matematykę, podoba mi się, że rozwiązując zadanie mamy wiele możliwości i możemy wybrać sposób, który najbardziej nam odpowiada, a otrzymany wynik sprawdzić.

e-mail: martyna.maksymowicz@infotech.edu.pl

Piotr J. Malinowski

Język angielski

Piotr J. Malinowski

Język angielski

Doktor nauk humanistycznych w dziedzinie językoznawstwo.
Absolwent Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Białymstoku i Uniwersytetu im. Adama Mickiewicz Poznaniu.
Pracuje od 1994 roku jako nauczyciel (lektor) języka angielskiego.
"Interesują mnie skuteczne sposoby nabywania kompetencji językowych. Lubię życie rodzinne, muzykę i sport."

e-mail: piotr.malinowski@infotech.edu.pl

Nauczycielka historii Elwira Małyszko

Elwira Małyszko

Historia

Elwira Małyszko

Historia

Naukę staram się łączyć z ciekawą formą przekazu. Dbam, aby zdobywanie wiedzy nie ograniczało się do wertowania podręczników, ale wyjścia w miasto, rozmowy z mieszkańcami oraz robienia zdjęć czy filmów. Cieszy mnie, kiedy uczniowie niejako przy okazji: robiąc zdjęcia, filmy, działając plastycznie - zdobywają wiedzę, to wyzwala w nich kreatywność i możliwość wielowymiarowego rozwoju.

e-mail: elwira.malyszko@infotech.edu.pl

Danuta Niebrzydowska

Język polski / etyka

Danuta Niebrzydowska

Język polski / etyka

dr Danuta Niebrzydowska – doktor nauk humanistycznych w dyscyplinie literaturoznawstwo, wychowawca i pedagog specjalny. Zainteresowania badawcze: pogranicze religii, religioznawstwa i literaturoznawstwa (w szczególności literatura przełomu XIX i XX wieku). Autorka publikacji m.in. Motyw upadku w „Królu-Duchu” Juliusza Słowackiego.
Doświadczenie w pracy na stanowisku nauczyciela w różnych typach szkół, w tym pracy ze studenatami i dziećmi autystycznymi. Zawód nauczyciela wiąże się z ogromną odpowiedzialnością, potrzebą zaangażowania w pracę, empatią oraz nieskończonymi pokładami cierpliwości. Nauczyciel powinien być przewodnikiem, autorytetem i przyjacielem, który powie o błędach i razem poszuka rozwiązania.

 

e-mail: danuta.niebrzydowska@infotech.edu.pl

Ewa Noskowicz

Chemia

Ewa Noskowicz

Chemia

Jestem absolwentką Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego Uniwersytetu Warszawskiego Filii w Białymstoku kierunku chemia. Posiadam stopień nauczyciela dyplomowanego oraz jestem egzaminatorem egzaminu maturalnego z chemii od 2004 roku. Będąc nauczycielem ukończyłam Studia Podyplomowe w zakresie Technologii Informacyjnej i Informatyki na Wydziale Matematyczno-Fizycznym UwB, kurs dla nauczycieli chemii w zakresie pomiaru dydaktycznego oraz wiele innych kursów przydatnych w pracy z młodzieżą. Pełniłam funkcję przewodniczącej zespołu wychowawczego, obecnie jestem koordynatorem zespołu ds. promocji szkoły w IV Liceum Ogólnokształcącym im. C. K. Norwida w Białymstoku oraz współpracuję z Placówką Kształcenia Ustawicznego „Logos” Centrum Edukacyjne w Łomży. Uczestniczyłam w licznych projektach. Największe z nich to: „Nauki ścisłe priorytetem społeczeństwa opartego na wiedzy” w Zespole Szkół Handlowo-Ekonomicznych”, „USUS EST OPTIMUS MAGISTER – Praktyka jest najlepszym nauczycielem” realizowanego przez Lidera Projektu UwB, „ Szkoła bez korepetycji” organizowanego przez IV LO. W czasie realizacji projektów byłam opiekunem praktyk studenckich, prowadziłam zajęcia z chemii dla młodzieży licealnej oraz kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego. Jestem doświadczonym nauczycielem z wieloletnim stażem w pracy z młodzieżą licealną. U swoich uczniów cenię pracowitość, zaangażowanie jak i kreatywność. Staram się im pokazać , że chemia to nie tylko rozwiązywanie zadań i uczenie się na pamięć czy liczne wzory, ale także dużo zabawy m.in. w różnych eksperymentach, które mogą wykonać nawet sami w domu. Wolny czas lubię spędzać  aktywnie na łonie natury, podróżować, spacerować oraz próbować nowych rzeczy np. lot balonem.

e-mail: ewa.noskowicz@infotech.edu.pl

Piotr Olchowik

Wychowanie fizyczne

Piotr Olchowik

Wychowanie fizyczne

Jestem absolwentem WSWFiT w Białymstoku - nauczycielem mianowanym z kilkunastoletnim stażem. Posiadam uprawnienia instruktora badmintona,  instruktora pływania oraz prowadzę własną szkołę pływania Delfin. Na swoim koncie mam kilkukrotnych medalistów Mistrzostw Białegostoku, Mistrzostw Województwa oraz Mistrzostw Polski Szkół Niepublicznych w pływaniu. Jestem również organizatorem obozów letnich sportowo-rekreacyjnych oraz zimowych - narciarskich. Uwielbiam pracę z dziećmi oraz młodzieżą większość czasu poświęcam właśnie im.

e-mail: piotr.olchowik@infotech.edu.pl

Paweł Ostrowski

Matematyka

Paweł Ostrowski

Matematyka

e-mail: pawel.ostrowski@infotech.edu.pl

Ilona Perkowska

Język angielski

Ilona Perkowska

Język angielski

Jestem absolwentką historii i filologii angielskiej. Uwielbiam dzielić się wiedzą i pasją ze swoimi uczniami. Uważam, że nikt tak nie motywuje nauczyciela do pracy jak uczeń.  Od 15 lat pracuję jako nauczyciel języka angielskiego, przez wiele lat jako lektor w szkołach językowych z uczniami w różnym wieku. Ciągle się szkolę i podnoszę swoje kwalifikacje. Uczestniczyłam w wielu międzynarodowych projektach Erasmus+, Comenius, gdzie miałam możliwość wyjazdu np. do Włoch, Anglii, Słowacji, Turcji. Język angielski towarzyszy mi w pracy, a w domu lubię być na bieżąco oglądając programy informacyjne CNN. W wolnych chwilach spędzam czas ze swoją rodziną, lubię dobre kino, jazdę na rowerze, podróże małe i duże oraz pieczenie muffinek.
 

e-mail: ilona.perkowska@infotech.edu.pl

Nauczycielka języka polskiego Katarzyna Polak

Katarzyna Polak

Język Polski

Katarzyna Polak

Język Polski

Katarzyna Polak nauczyciel języka polskiego i muzyk, pasjonatka oceniania kształtującego, własnoręcznie tworzonych pomocy dydaktycznych i wykorzystania potencjału narzędzi cyfrowych w edukacji, mentor oceniania kształtującego w kursie CEO OK Zeszyt, ambasador eTwinning i trener warsztatów komputerowych eTwinning w woj. podlaskim, trener Edukreatywności, autorka piosenek edukacyjnych, która nie lubi rutyny szkolnej, ceni zaś przekazywanie inicjatywy i odpowiedzialności uczniom, autorka bloga edukacyjnego http://kreaktywnanauka.blogspot.com/

e-mail: katarzyna.polak@infotech.edu.pl

Nauczycielka matematyki Zuzanna Sztabińska

Zuzanna Rogało

Matematyka

Zuzanna Rogało

Matematyka

Jestem absolwentką Uniwersytetu w Białymstoku, mgr matematyki. Posiadam też wykształcenie pedagogiczne. Jestem nauczycielem kontraktowym. W wolnej chwili trenuje kolarstwo.

e-mail: zuzanna.rogalo@infotech.edu.pl

Agnieszka Szumińska

Matematyka

Agnieszka Szumińska

Matematyka

Zawsze lubiłam matematykę i już w liceum wiedziałam, że chcę ją studiować oraz uczyć w szkole.
Jestem absolwentką Uniwersytetu w Białymstoku, Wydziału Matematyczno - Fizycznego na kierunku Matematyka Ogólna. Od 2015 roku jestem egzaminatorem maturalnym.
Interesuje mnie aktorstwo, piłka nożna, muzyka rockowa i metalowa. Jako młoda dziewczyna trenowałam taniec towarzyski, brałam udział w wielu turniejach tanecznych.
Kilka lat temu spełniłam swoje marzenie i ukończyłam kurs spadochronowy - szkolenie podstawowe na linę Static Line, wykonałam 3 skoki solo.
Ale mimo wszystko to praca z młodzieżą i możliwość przekazywania wiedzy królowej nauk jest dla mnie najważniejsza. Jak mówił Konfucjusz: "Jeśli wybierzesz pracę, którą kochasz, to nie przepracujesz ani jednego dnia". Moja praca to moja pasja.

e-mail: agnieszka.szuminska@infotech.edu.pl

Nauczycielka wychowania fizycznego Monika Ustyniuk

Monika Ustyniuk

Wychowanie Fizyczne

Monika Ustyniuk

Wychowanie Fizyczne

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Jestem nauczycielem dyplomowanym z kilkunastoletnim stażem. Posiadam uprawnienia instruktorskie z zakresu: piłki ręcznej, piłki siatkowej, narciarstwa i aerobiku. Wielką radość sprawia mi praca z dziećmi i młodzieżą. Lubię aktywnie spędzać czas i zachęcać do tego innych.

e-mail: monika.ustyniuk@infotech.edu.pl

Piotr Wojtecki

Matematyka

Piotr Wojtecki

Matematyka

Piotr, już od najmłodszych lat przejawiał zainteresowanie matematyką. Jego dwoma ulubionymi zabawkami w domu były kalkulator oraz kostka Rubika. Co niezwykłe, mimo zainteresowania światem liczb nie przejawiał wyjątkowych zdolności matematycznych. Lepiej radził sobie w sporcie i muzyce. Mimo to chciał zgłębiać tajniki królowej nauk do tego stopnia, że zdecydował się ukończyć studia w tym kierunku. Po studiach zgłębił także tajniki psychologii, pedagogiki oraz coachingu. To sprawiło,  że stał się wyjątkowym nauczycielem, pełnym empatii i cierpliwości. W swojej pracy uczniami daje im przestrzeń do tworzenia. Podkreśla, że stara się im towarzyszyć i inspirować, pozwalając odkrywać świat liczb i geometrii na ich własny sposób.

Motto którym się kieruje: "Temu, kto nie zna matematyki, trudno spostrzec głębokie piękno przyrody". Richard Feynman

e-mail: piotr.wojtecki@infotech.edu.pl