Technikum Infotech

Konkurs 'Forget ME Not’.

Organizator: Centrum Edukacji Filotimo (opieka nad naszymi uczniami – dr Piotr J. Malinowski)

Konkurs skierowany był nie tylko do tych uczniów, którzy mają duże umiejętności językowe, ale również tych, którzy wcześniej zaniedbując naukę, chcieli zacząć „od teraz”. Uczniowie w ciekawy i przyjemny sposób (na bazie opowiadań, sentencji i współczesnych piosenek) podwyższyli swoje kompetencje językowe.

Wyniki w załączniku – POBIERZ

Gratulacje dla uczniów, którzy godnie reprezentowali naszą Szkołę w konkursie 'Forget-me-not’ zorganizowanym przez Centrum Edukacji Filotimo w dniach 14-16 listopada. Daniel Kresso (4cT – dyplom z wyróżnieniem) i Jakub Lewosz (2aT – dyplom uznania) – wielkie brawa za poświęcony czas, wysiłek i – przede wszystkim – za takie osiągnięcia!