Dzisiaj mieliśmy okazję świętować Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia, który został zorganizowany przez wyjątkowe trio matematyczne: Panią Martynę Maksymowicz, Panią Zuzannę Rogało oraz Pana Pawła Ostrowskiego.

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to dzień symboliczny. Ma on na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia.

Uczniowie mieli do wykonania zarówno krótkie obliczenia indywidualne, jak i bardziej skomplikowane zadania grupowe. Materiały pochodziły ze strony: wmtday.org

Rywalizacja była zacięta, ale przede wszystkim przyjazna i konstruktywna.

Dzięki takim inicjatywom jak ta, matematyka staje się bardziej dostępna i zrozumiała dla młodych umysłów. To wspaniałe, że możemy wspierać i rozwijać pasje naszych uczniów w tak kreatywny sposób!

Brawa dla wszystkich uczestników i organizatorów za stworzenie tego inspirującego i edukacyjnego wydarzenia!