Technikum Infotech

4 września o godz. 13:00 (Duża Aula WANS przy ul. Ciepłej 40 w Białymstoku) odbędzie się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2023/2024.


Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele, już niebawem zapełnią się sale na nowy, ekscytujący rok szkolny 2023/2024! Będzie to czas realizacji planów i nowych możliwości, w którym razem będziemy dążyć do spełnienia marzeń i ambicji.

Co nas czeka w kolejnym roku szkolnym i jakie cele obejmujemy sobie na ten współny czas? Sprawdźcie sami!

Nieustanne poszerzanie wiedzy

W nadchodzącym roku szkolnym z pewnością będziemy kontynuować nasz główny cel, jakim jest nabywanie głębokiej i różnorodnej wiedzy z dziedziny IT. Nowoczesne programy nauczania, warsztaty z ekspertami branży oraz praktyczne warsztaty sprawią, że nasi uczniowie będą na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami. Niezależnie od tego, czy jesteś pasjonatem programowania, cyberbezpieczeństwa czy sztucznej inteligencji, znajdziesz tutaj miejsce dla siebie.

Zdolności niezbędne na rynku pracy

Uczymy nie tylko teorii, ale także praktyki. Nasz cel to wyposażenie uczniów w kompetencje, które są cenione na rynku pracy, dlatego też oferujemy praktyki i staże w wiodących lokalnych firmach IT, aby nasi uczniowie mogli już teraz zacząć budować swoje profesjonalne portfolio. Ponadto nieustannie weryfikujemy nasz program nauczania w oparciu o nowinki na rynku, umiejętności wymagane w branży programistycznej oraz podążając za aktualizacją trendów – dynamicznie rozwijający się rynek sztucznej inteligencji.

Konkursy, projekty i sięganie jeszcze dalej!

Uwaga, konkursowicze! W tym roku szkolnym mamy dla Was mnóstwo atrakcyjnych wyzwań. Od hackathonów przez olimpiady informatyczne, aż po konkursy projektowe. Każdy znajdzie coś dla siebie i będzie miał okazję sprawdzić swoje umiejętności w praktyce. To nie tylko szansa na zdobycie cennych nagród, ale także doskonały sposób na zdobycie praktycznego doświadczenia oraz wyróżnienia się na rynku. Nic bowiem nie daje takie satysfakcji, jak możliwość zweryfikowania swoich umiejętności stając w szranki z innymi adeptami sztuki programowania. 🙂

Rozwój kompetencji miękkich

W dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się świecie stawiając na przygotowanie zarówno do kariery zawodowej, jak i dorosłego życia, nie można zapominać o kompetencjach miękkich. Zajęcia z komunikacji, zarządzania czasem i pracy w grupie pomogą Wam stać się nie tylko świetnymi specjalistami IT, ale również kompetentnymi ludźmi, zdolnymi do skutecznej współpracy i komunikacji. Umiejętność pracy z własnymi emocjami, jak i zasobami, a także przełożenie tego na pozostałe dziedziny życia, pozytywnie wpływają na jego jakość. Tak więc korzystajcie z zajęć SOFTECHu jak i pozostałych warsztatów, ponieważ jest to niezwykła inwestycja w siebie.

Inspirująca przyszłość

Rok szkolny 2023/2024 to kolejny krok na ścieżce do Waszej przyszłości. W Szkołach INFOTECH mamy narzędzia i zasoby, aby pomóc Wam w postawieniu go razem. Wspólnie tworzymy społeczność, która wierzy w ciągły rozwój, innowacyjność i dążenie do spełniania wspólnie postawionych celów, dlatego nie możemy się już doczekać kolejnego roku pełnego wspólnych przygód!

Widzimy się już 4 września o godz. 13:00 na Dużej Auli WANS na uroczystej inauguracji roku szkolnego 2023/2024 przy ul. Ciepłej 40 w Białymstoku. Nie możemy się już doczekać!

Z wyrazami szacunku i optymizmu na nadchodzący rok,
Szkoły INFOTECH