W szkołach INFOTECH troszczymy się o Twoje dziecko, dlatego inwestujemy w bezpieczeństwo naszych podopiecznych, szkoląc naszych nauczycieli. W ostatnim czasie nasza kadra nauczycielska przeszła kompleksowe szkolenie dotyczące pierwszej pomocy, tak, by w sytuacji zagrożenia, wiedzieć, jak reagować.

W przypadku ratowania życia każda sekunda ma znaczenie. Pewność siebie jest kluczowa do podjęcia szybkiej reakcji, a nic lepiej nas nie buduje, niż wiedza z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Dlatego też nasza kadra odświeżyła i poszerzyła swoją wiedzę, a także miała okazję zmierzyć się z wyzwaniami w praktyce. Wszystko to dla zwiększenia bezpieczeństwa w naszej szkole.

Zachęcamy Was wszystkich również do przypomnienia sobie lub zapoznania się z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa. Bądźmy przygotowani, ratujmy życia i bądźmy bohaterami w naszym otoczeniu! 😉