Technikum Infotech

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele, zakończenie roku szkolnego to zawsze moment pełen emocji i refleksji. Dziś dziękujemy Wam wszystkim za niezwykle wyjątkowy rok szkolny 2022/2023! Był to okres pełen wyzwań, ale również pełen niezapomnianych chwil, które z pewnością na zawsze pozostaną w naszej pamięci.
 
Dziękujemy Wam, Drodzy Uczniowie, za Waszą niezłomną determinację i zaangażowanie w zdobywanie wiedzy. Wasza ciekawość świata i chęć rozwoju naprawdę nas inspirują. Mimo trudności zawsze stawialiście czoła kolejnym lekcjom, zadaniom domowym i sprawdzianom. Jesteście prawdziwymi bohaterami! :star2::tada:
 
Nie możemy  również zapomnieć o naszych niesamowitych Nauczycielach. Dziękujemy Wam za Wasze ogromne poświęcenie i profesjonalizm! Wasza pasja i oddanie sprawiły, że każda lekcja była nie tylko pouczająca, ale również pełna radości. Bez Waszej ciężkiej pracy i wsparcia nie byłoby możliwe osiągnięcie takiego sukcesu. :pray::star2:
 
Teraz gdy nadszedł czas wakacji, pragniemy przypomnieć Wam kilka zabawnych porad dotyczących bezpieczeństwa. Pamiętajcie, że wakacje to czas radości i beztroski, ale jednocześnie ważne jest, aby zachować rozwagę: :sunglasses::sun_with_face:
 
 1. Podczas skoków do basenu, pamiętajcie, że nie jesteście olimpijczykami.
  :pray::ocean: Pozostawianie miejsca dla innych w wodzie to nie tylko kwestia grzeczności, ale również bezpieczeństwa.
 2. Jeśli planujecie ekscytującą podróż, nie zapomnijcie zabrać ze sobą dobrego humoru i czegoś przeciw komarom.
  :mosquito::smile: Wspomnienia powinny być słodkie, ale nie przez ukąszenia owadów.
 3. Gdy korzystacie z grilla, pamiętajcie, że jedzenie powinno być pyszne, a nie przypalone.
  :fire::hamburger: Zróbcie sobie przysługę i nauczcie się od naszego szkolnego mistrza grillowania – Pana Mariusza Kruszewskiego!
 4. Na plaży nie zapominajcie o nakładaniu kremu z filtrem.
  :sunny::beach_with_umbrella: Choć opalenizna wygląda świetnie, to zdrowa skóra jest jeszcze lepsza.
 5. Podczas jazdy rowerem, nie zapominajcie o kasku.
  :man-biking::brain::bulb: Mózgi są ważne i warto je chronić!
 
Mam nadzieję, że te rady przyniosą Wam uśmiech na twarzach i przypomną o najważniejszej kwestii – waszym bezpieczeństwie :blush::hugging_face: Pamiętajcie, że wakacje są czasem relaksu i zabawy, ale zawsze powinniśmy dbać o siebie i innych.
 
Życzymy Wam wszystkim wspaniałych wakacji, pełnych niezapomnianych przygód i beztroskiej radości! Odpocznijcie, naładujcie baterie i wróćcie za kilka miesięcy pełni energii do kolejnej przygody, jaką będzie nowy rok szkolny.
 
Do zobaczenia na wrześniowej inauguracji! :books::school_satchel: