Technikum Infotech

⏰💻 Czas zawodowych praktyk naszych uczniów dobiegł końca❗ Był to okres prawdziwych wyzwań i sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce. Nasi praktykanci mieli okazję zdobywać cenne doświadczenie w lokalnych firmach z branży IT:

➡ CPTI Centrum Pomocy Techniczno – Informatycznej,
➡ GoodSoft,
➡ BlueRider.Software,
➡ T-Matic Grupa Computer Plus,
➡ SoftwareHut,
➡ AquaRD,
➡ cronn Polska,
➡ BIT S.A,
➡ DO IT crew – Agencja marketingu internetowego,
➡ Transition Technologies-Systems,
➡ Infinity Group,
➡ ZETO Białystok,
➡ PLUM Sp. z o.o,
➡ Sauridnet,
➡ Britenet,
➡ MooseInc.

Dziękujemy za umożliwienie naszym uczniom sprawdzenia się w świecie branżowych technologii i programowania, pozwalając im przekształcić teorię w praktykę oraz rozwijając swoje umiejętności i pasje. 🧠 Jest to bezcenne doświadczenie, które na pewno zaowocuje w przyszłości.

Jesteśmy wdzięczni za objęcie naszych uczniów mentorską opieką oraz za Waszą gotowość do podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem. Dziękujemy za bycie dla naszych uczniów inspiracją i motywacją do dalszego kształtowania swojej ścieżki zawodowej.

🧑‍🎓 Na koniec, chcielibyśmy złożyć naszym uczniom najserdeczniejsze życzenia powodzenia na dalszej drodze edukacyjnej i zawodowej. Jesteśmy dumni z Waszego zaangażowania, determinacji i ciężkiej pracy. Wiedzcie, że ta wyjątkowa okazja pozwoliła Wam nie tylko zdobyć cenne doświadczenie, ale także nawiązać istotne relacje, które mogą mieć znaczący wpływ na Waszą przyszłość. 💪

Pamiętajcie, że nauka to proces, który nigdy się nie kończy. Idźcie naprzód z otwartymi umysłami, niezłomnym duchem i niesłabnącym entuzjazmem, przed Wami jeszcze wiele wspaniałych doświadczeń❗ ❤💻🚀