Technikum Infotech

Nasza szkoła ma zaszczyt poinformować, że uczniowie Technikum Programistycznego INFOTECH: Krystian Jaworowski i Oskar Raszkiewicz zdobyli II miejsce w konkursie Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej z tworzenia gier komputerowych „Dżemik 2023”!

Nasi uczniowie pokazali, że wiedza techniczna, kreatywność i ciężka praca mogą dać wyjątkowe efekty. Pod opieką pana Łukasza Szymkowskiego, nauczyciela Technikum Programistycznym INFOTECH, nasza ekipa zaangażowała się w rozwój projektu „IcyCold”, który wyróżnił się na tle innych propozycji w kategorii „Senior”.

Jesteśmy niezmiernie dumni z pracy, jaką wykonali Krystian i Oskar oraz cieszymy się z docenienia ich zaangażowania na tle wszystkich projektów uczestników z całej Polski. Wasza ciężka praca, determinacja i kreatywność są dla nas wszystkich inspiracją do dalszych działań. Mamy nadzieję, że ten sukces będzie dla Was tylko początkiem wielkich osiągnięć w dziedzinie game devu. 🙂

Chcielibyśmy również serdecznie podziękować naszemu nauczycielowi, panu Łukaszowi Szymkowskiemu, za jego nieocenioną pomoc i wsparcie, które okazały się kluczowe dla osiągnięcia tego sukcesu. Jego doświadczenie i wiedza techniczna pomogły naszym uczniom w pełni wykorzystać ich potencjał i osiągnąć sukces.

Możliwość uczestnictwa w konkursach programistycznych, to zarówno spore wyzwanie, jak i świetna zabawa, a sukcesy w tej dziedzinie utwierdzają nas w przekonaniu, że nasi uczniowie są dobrze przygotowani do sprostania wyzwaniom technologicznym przyszłości.