Konferencja "Zawody Przyszłości"

03-11-2022

Klaster Technologiczny Infotech, Rada Przedsiębiorców przy Szkołach Infotech, Technikum Programistyczne i Liceum Infotech zapraszają serdecznie uczniów klas VIII, zaangażowanych, kreatywnych, zainteresowanych sztuczną inteligencją i nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi w wielu branżach, na konferencję pod nazwą “Zawody przyszłości”.
W programie konferencji m. in.:
* nowoczesne technologie oraz kompetencje przyszłości, czyli w co warto inwestować swój czas na edukację,
* Internet rzeczy czym jest i dlaczego jesteśmy na niego skazani,
* oficjalna prezentacja nowej specjalności kształcenia IOT - Technik Internetu Rzeczy i nowych specjalizacji w LO Infotech - cyberbezpieczeństwo, IT i media cyfrowe.
Swoimi doświadczeniami będą się z nami dzielić przedstawiciele świata nauki, biznesu, IT oraz marketingu internetowego znanych ogólnopolskich i lokalnych firm, między innymi Do IT Crew, Firma AquaRD, CPTI Sp. z o.o., Intratel Sp. z o.o.

Konferencja zorganizowana zostanie przy współpracy z The Velux Foundations.

Konferencja odbędzie się 16 listopada 2022 r. o godz. 10.00 w siedzibie Szkół INFOTECH (Aula Duża WSFiZ) przy ul. Ciepłej 40 w Białymstoku.
Udział w konferencji jest bezpłatny.
Aby zarejestrować uczniów na konferencję "Zawody Przyszłości" należy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy:
__________
Zapisy trwają do do 4 listopada, do godz. 15:00.