Zdalne Dni Otwarte INFOTECH

15-04-2020

Ósmoklasisto,

czas ucieka, a Ty nadal nie wiesz, jak ma wyglądać Twoja wymarzona szkoła? Dni Otwarte w szkołach średnich, z racji na okoliczności, pozostają zawieszone.

Nie pozwól, aby obecna sytuacja zamknęła przed Tobą drogę do spełniania marzeń o przyszłości!

Proponujemy Ci udział w działaniach w ramach Zdalnych Dni Otwartych szkół INFOTECH.

Czym są Zdalne Dni Otwarte INFOTECH?

To cykl inicjatyw skierowanych do uczniów klas ósmych, którzy z uwagi na obecną sytuację nie mogą wziąć udziału w stacjonarnych dniach otwartych szkół średnich.

Poznajmy się on-line. Pokażemy Ci wnętrza naszej szkoły, zapoznamy z ofertą edukacyjną i procesem rekrutacji. Poznasz nauczycieli i Dyrekcję. Dowiesz się, jak wdrażamy fiński model edukacji, jak prowadzimy lekcje i dlaczego warto dołączyć do Społeczności INFOTECH.

START! 23 kwietnia o godz. 16:00.

Śledź nasz Fanpage na Facebook’u, a dowiesz się o planowanych akcjach w ramach Zdalnych Dni Otwartych INFOTECH.

Do zobaczenia!

Liceum INFOTECH