Jak przebiega rekrutacja zdalna do INFOTECH?

14-04-2020

Ósmoklasisto,

szkoły INFOTECH to nie tylko innowacyjne metody nauczania. To także nowoczesne podejście i dostosowywanie się do warunków dynamicznie zmieniającego się świata.

Zastanawiasz się jak wygląda rekrutacja do INFOTECH w czasach, gdy wszystkie szkoły są zamknięte? Uczymy zdalnie, pracujemy zdalnie, rekrutujemy również zdalnie!

Etapy rekrutacji zdalnej:

1. 1. Wypełnij formularz rekrutacyjny on-line https://rekrutacja.infotech.edu.pl/

2. Po wypełnieniu formularza, Pani Marta Daniluk - nasza pedagog i koordynator procesu rekrutacji skontaktuje się z Twoimi Rodzicami, by umówić Was na luźną rozmowę wstępną, podczas której:
    • wspólnie z Rodzicami będziesz mógł/a porozmawiać o szkole i procesie rekrutacji;
    • otrzymasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania;
    • sprawdzisz jak wygląda rozmowa na zasadzie wideokonferencji, by oswoić się z kamerą i sprawdzić mikrofon.
  3. 2. Jeśli zdecydujecie się na kolejny etap rekrutacji, nasza koordynator procesu rekrutacji umówi Was na właściwą rozmowę rekrutacyjną z Dyrekcją INFOTECH.

Nasza Dyrekcja to pozytywnie nastawieni pasjonaci edukacji i nowoczesnych technologii, którzy doskonale wiedzą, że ósmoklasiści oprócz czasowej izolacji od rówieśników, muszą zmierzyć się procesem rekrutacji do szkół średnich.

Dzięki rozmowie z Dyrekcją jeszcze lepiej poznasz szkoły INFOTECH i przekonasz się, że podchodzimy indywidualnie do każdego ucznia. Rozmawiamy, pytamy o pasje i zainteresowania, chcemy poznać każdego przyszłego ucznia… Dla nas ważny jest młody człowiek, a nie jego oceny i wyniki egzaminów!

4. 3. Po przeprowadzonej rozmowie zarówno Dyrekcja, jak i ósmoklasista z Rodzicami, mają czas na podjęcie decyzji. Po kilku dniach, skontaktujemy się z Rodzicami i ustalimy dalsze kroki.

Pamiętaj, nie musisz stresować się egzaminami i ocenami. Dobrze wiemy, że nie są najważniejsze. Cenimy Twoją osobowość, zainteresowania i indywidualizm.

Zespół INFOTECH