DZIEŃ OTWARTY LICEUM I TECHNIKUM INFOTECH

05-03-2020

Szukasz szkoły, która jest innowacyjna? Stawiasz na ciekawe kierunki, ale i super atmosferę?
Przyjdź na DZIEŃ OTWARTY LICEUM I TECHNIKUM INFOTECH!
DZIEŃ OTWARTY 7 MAJA 2020 r./ START GODZ: 9.00

godzina 9.00-11.00 ul. Ciepła 40
aula WSFiZ (duża)
Wykłady prezentujące obie szkoły oraz ich Partnerów: dowiesz się dlaczego warto wybrać szkoły INFOTECH, poznasz zalety, a także charakterystykę edukacji w modelu fińskim. Poznasz Partnerów szkół, czyli czołowe firmy m.in. z branży IT, prawa, medycyny, a także instytucje nauki i biznesu.
przed aulą WSFiZ
Stoiska szkół INFOTECH:
stu dowiesz się jakie specjalizację wybrać ucząc się w Liceum, a także na jakich kołach przedmiotowych możesz rozwijać swoje zainteresowania ucząc się w Technikum.
godzina 11.00 – 14.00
ul. Ciepła 40, III piętro budynku E (siedziba szkoły):
Zwiedzanie szkoły z junior przewodnikami:
uczniowie klas pierwszych oprowadzą Cię po salach i chętnie podzielą opinią o szkole.

Zajęcia interaktywne w klasach, m.in.:
  • zajęcia przedmiotowe prezentujące metody nauczania na przedmiotach ogólnych,
  • turniej gamingowy,
  • zajęcia z Jiu Jitsu,
  • pokazy Oculus Quest,
  • pokazy Oculus Rift,
  • wspólne malowanie Scribit’em,
  • turniej LOL’a/streaming w drugiej sali.
Poznaj nauczycieli:
tym razem to nie nauczyciele zadają pytania, ale Ty! Pytaj więc o co chcesz, nasza kadra chętnie odpowie i wyjaśni dlaczego każda klasą ma swoją salę, co to jest Google Clasroom i po co robimy czwartki z pizzą. Dowiesz się, dlaczego każda klasa ma swój czajnik i dlaczego do 19 nie chcą wychodzić ze szkoły….
17.00-18.00 / aula WSFiZ
17.00 -18.00 / przed aulą WSFiZ
Stoiska szkół INFOTECH:
Zwiedzanie szkoły z junior przewodnikami:

Zajęcia interaktywne w klasach, m.in.:
  • zajęcia przedmiotowe prezentujące metody nauczania na przedmiotach ogólnych i nowoczesne metody nauczania;
  • turniej gamingowy,
  • turniej LOL’a.
18.00 -19. 00 / III piętro
Poznaj swoich nauczycieli:
tym razem to nie nauczyciele zadają pytania, ale Ty! Pytaj więc o co chcesz, nasza kadra chętnie odpowie i wyjaśni dlaczego każda klasą ma swoją klasę, co to jest Google Clasroom i po co robimy czwartki z pizzą.
Adres: ul. Ciepła 40/budynek E

Więcej o Technikum Programistycznym INFOTECH technikum.infotech.edu.pl