Technikum Infotech

POŁĄCZ ZABAWĘ Z EDUKACJĄ

Zmontuj się na wakacje: Warsztaty z montażu filmowego

Patrzysz czasem na ekran i zastanawiasz się: jak oni to robią? A może marzysz o rozpoczęciu vlogowania lub chcesz poznać proces tworzenia instagramowych reelsów od podszewki? Ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

21-25 SIERPNIA 2023

OTRZYMAJ CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UMIEJĘTNOŚCI

21-25 SIERPNIA 2023

CERTYFIKAT UKOŃCZONEGO KURSU. POTWIERDZAJĄCY UMIEJĘTNOŚCI.

W ramach wakacyjnego kursu Zmontuj się na wakacje zapraszamy wszystkich, którzy stawiają pierwsze kroki w montażu filmowym.

Na szkoleniu odkryjesz tajniki sztuki filmowej i nauczysz się, jak poprawnie zastosować techniki montażowe, aby Twój film zyskał profesjonalny wygląd. Przed Tobą możliwość poznania podstaw montażu, efektów specjalnych, edycji dźwięku, kolorystyki, a także tego, jak opowiadać historie za pomocą filmu.

Ale to nie wszystko! Uczestnicy warsztatów otrzymają także możliwość pracy z najnowocześniejszymi narzędziami i oprogramowaniem używanym w przemyśle filmowym.

Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji! Zarejestruj się już dziś i zacznij swoją podróż do świata wielkiego ekranu. Twoja przyszłość w branży filmowej zaczyna się już dziś!

 

Elementy kursu:

  • rodzaje montażu filmowego,
  • wprowadzenie do programu Adobe Premiere Pro,
  • linkowanie plików I korzystanie ze źródeł,
  • import plików do Adobe Premiere Pro, organizacja zasobów, skróty oraz przestrzeń robocza,
  • organizacja projektu,
  • techniki montażowe,
  • efekty I animacje,
  • praca z maskami,
  • praca z kolorami,
  • tytuły przewijane i napisy końcowe.

 

O prowadzącej słów kilka…

Elwira Małyszko – absolwentka Warszawskiej Szkoły Filmowej oraz Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej na kierunku animacja i etiuda filmowa. W edukacji od piętnastu lat, w filmie przez całe życie. Przez wiele lat prowadziła autorską pracownię animacji i filmu w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku. Jest autorką/reżyserką/ współorganizatorką wielu wydarzeń z zakresu edukacji filmowej: „Ludwik Animowany”, „Zachodzący Białystok”, „Ścieżki 3D dostępu”,  prowadziła warsztaty w wielu instytucjach kultury w Polsce, w tym również w Białymstoku: Muzeum Wojska, Białostocki Ośrodek Kultury, Centrum Ludwika Zamenhofa, Szamotulskim Ośrodku Kultury,  Muzeum w Sierakowie, Akademickie Centrum Kultury w Lublinie, Centrum Sztuki Zamek w Poznaniu i wiele, wiele innych. Związana z inicjatywą Filmowe Podlasie Atakuje. Od wielu lat współpracuje z Międzynarodowym Festiwalem Filmów Krótkometrażowych Żubroffka.

Elwira Małyszko

Animacja Poklatkowa/Montaż wideo