Technikum Infotech

POŁĄCZ ZABAWĘ Z EDUKACJĄ

Nakręć się na animację! Profesjonalne warsztaty z animacji poklatkowej

Czy wiesz, jak wprowadzić przedmioty w ruch? A może już próbowałeś swoich sił w tworzeniu animacji? Zapraszamy Cię na warsztaty filmowe, podczas których poznasz tajniki animacji poklatkowej.

3-5 LIPCA 2023

OTRZYMAJ CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UMIEJĘTNOŚCI

3-5 LIPCA 2023

CERTYFIKAT UKOŃCZONEGO KURSU. POTWIERDZAJĄCY UMIEJĘTNOŚCI.

Poznaj tajemnice tworzenia niesamowitych, ruchomych historii klatka po klatce! Przed Tobą wyjątkowa szansa na opanowanie techniki, która pozwoli Ci dać wyraz swojej kreatywności i przekształcić Twoje pomysły w życie.

Podczas warsztatów nauczysz się animacji w praktyce. Od pierwszego dnia doświadczysz magii, jaką niesie ze sobą proces twórczy, realizując własne projekty pod eksperckim okiem.

Czas spędzony na warsztatach animacji poklatkowej to nie tylko nauka i zabawa, ale również możliwość spotkania osób o podobnych zainteresowaniach, nawiązania cennych kontaktów i wymiany doświadczeń.

Nie zwlekaj, rozpocznij swoją przygodę z animacją poklatkową już dziś! Zapisy trwają, ale liczba miejsc jest ograniczona.

Twoje marzenia o tworzeniu filmów animowanych są w zasięgu ręki. Przyjdź i daj się porwać magicznemu światu animacji!

 

Elementy kursu:

  • wprowadzenie do świata animacji,
  • zasady animacji według Walta Disneya,
  • realizacja autorskich filmików, które w postaci plików zostaną udostępnione uczestnikom po zakończeniu zajęć,
  • praca z profesjonalnym sprzętem i oprogramowaniem DRAGONFRAME.

O prowadzącej słów kilka…

Elwira Małyszko – absolwentka Warszawskiej Szkoły Filmowej oraz Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej na kierunku animacja i etiuda filmowa. W edukacji od piętnastu lat, w filmie przez całe życie. Przez wiele lat prowadziła autorską pracownię animacji i filmu w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku. Jest autorką/reżyserką/ współorganizatorką wielu wydarzeń z zakresu edukacji filmowej: „Ludwik Animowany”, „Zachodzący Białystok”, „Ścieżki 3D dostępu”,  prowadziła warsztaty w wielu instytucjach kultury w Polsce, w tym również w Białymstoku: Muzeum Wojska, Białostocki Ośrodek Kultury, Centrum Ludwika Zamenhofa, Szamotulskim Ośrodku Kultury,  Muzeum w Sierakowie, Akademickie Centrum Kultury w Lublinie, Centrum Sztuki Zamek w Poznaniu i wiele, wiele innych. Związana z inicjatywą Filmowe Podlasie Atakuje. Od wielu lat współpracuje z Międzynarodowym Festiwalem Filmów Krótkometrażowych Żubroffka.

Elwira Małyszko

Animacja Poklatkowa/Montaż wideo