Co nowego?

23-06-2020

Pomysł na wakacje? Wakacyjne warsztaty z INFOTECH!

Nie masz planów na wakacje? Nie chcesz ich spędzić w domu? Nauka zdalna spowodowała, że potrzebujesz kontaktu z rówieśnikami? Chcesz się nauczyć czegoś nowego i fajnie spędzić czas? Mamy coś dla Ciebie!

15-05-2020

Trwają Zdalne Dni Otwarte INFOTECH

Innowacyjna szkoła to nie tylko innowacje, ale także Społeczność, która ją tworzy. Dlatego na trwających Zdalnych Dniach Otwartych, krok po kroku poznasz naszą dyrekcję i kadrę.

15-04-2020

Zdalne Dni Otwarte INFOTECH

Czas ucieka, a Ty nadal nie wiesz, jak ma wyglądać Twoja wymarzona szkoła? Dni Otwarte w szkołach średnich, z racji na okoliczności, pozostają zawieszone.

14-04-2020

Jak przebiega rekrutacja zdalna do INFOTECH?

Szkoły INFOTECH to nie tylko innowacyjne metody nauczania. To także nowoczesne podejście i dostosowywanie się do warunków dynamicznie zmieniającego się świata.

31-03-2020

Powtórka z INFOTECH dla ósmoklasistów!

W dniach od 30 marca do 10 kwietnia zapraszamy Cię na Powtórkę z INFOTECH.

18-03-2020

Podlaska Puszcza Krzemowa INFOTECH - pierwsze w Polsce technikum programistyczne.

Wywiad z twórcami Technikum Programistycznego INFOTECH: Katarzyną Kaczyńską - dyrektor szkoły Technikum INFOTECH, Adamem Kamińskim - koordynatorem Klastra Technologicznego INFOTECH, wicedyrektorem ds. rozwoju szkoły, Karolem Przybyszewskim - przedsiębiorcą z branży IT, wicedyrektorem ds. nauki programowania.

17-03-2020

WEBINARIA DLA NAUCZYCIELI I DYREKTORÓW SZKÓŁ

Placówki edukacyjne zostały zamknięte. Być może przerwa potrwa znacznie dłużej niż planowane dwa tygodnie. Uczniowie siedzą w domu. A nauczyciele... wysyłają maile z poleceniami, by młodzi sami uczyli się nowych tematów. - Nie tędy droga - mówią fachowcy od programowania. I zapraszają nauczycieli na zdalne zajęcia poświęcone nauczaniu przez Internet.

11-03-2020

WAŻNE! Komunikat Dyrekcji do Rodziców

W związku z ogłoszeniem przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oficjalnego komunikatu, zajęcia dydaktyczne w formie stacjonarnej od dnia jutrzejszego tj. od 12 marca 2020 zostaną zawieszone.

07-02-2020

Rekrutacja trwa!

Chcesz zostać mistrzem programowania? Szukasz szkoły nowoczesnej i przyjaznej uczniom? Już dziś wybierz Technikum Programistyczne INFOTECH! Rekrutacja trwa!

09-10-2019

Europejski Tydzień Kodowania w Technikum INFOTECH

EU Code Week, czyli Europejski Tydzień Kodowania, to oddolna inicjatywa promująca programowanie i umiejętności cyfrowe wśród uczestników...

02-09-2019

Inauguracja roku szkolnego

Finałowe odliczanie zakończone. 2 września, dokładnie w południe pierwszy rok szkolny zainaugurowało Technikum Programistyczne INFOTECH w Białymstoku...

09-07-2019

Technikum z dotacją na rozwój!

Prawie 1 mln 300 tysięcy złotych na zajęcia oraz staże dla uczniów otrzymało Technikum Programistyczne INFOTECH w Białymstoku z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego.

04-06-2019

Relacja z Dnia Otwartego Technikum Programistycznego INFOTECH

We wtorek 28 maja w siedzibie WSFiZ przy ulicy Ciepłej 40 w Białymstoku odbył się Dzień Otwarty...