UWAGA! UWAGA!

05-05-2021

UWAGA! UWAGA!

Dyrekcja Szkół INFOTECH w Białymstoku serdecznie zaprasza uczniów II klas Technikum Programistycznego INFOTECH  oraz nauczycieli i pracowników Szkół INFOTECH do udziału w projekcie „Cyberbezpieczni”, który jest realizowany wspólnie z Policją oraz Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

W projekcie przewidziane są bezpłatne szkolenia z zakresu bezpiecznego korzystania z nowoczesnych usług bankowych oraz ochrony przed cyberprzestępczością. Zostaną również przedstawione  zagrożenia, na które możemy natknąć się w Internecie.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem, wypełnij formularz zgłoszeniowy! Osoby zakwalifikowane do projektu zostaną powiadomione w odrębnej korespondencji.
Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego poniżej  :slightly_smiling_face:

markus-spiske-iar-afb0qqw-unsp.jpg