Technikum Programistyczne INFOTECH otrzymało wsparcie w ramach programu “Aktywna tablica”.

20-01-2021

Nie spoczywamy na laurach. Planujemy, projektujemy i działamy!

Dotacje, dotacje, dotacje ... to sposób na możliwość nauki w najwyższej jakości technologicznych warunkach. Profesjonalny sprzęt do podstawa, szczególnie w czasie nauki zdalnej. Jako Technikum Programistyczne INFOTECH jesteśmy pionierami we wdrażaniu technologicznych rozwiązań w systemie edukacji.

Fundacja Partnerstwo na Rzecz Rozwoju, będąca organem prowadzącym Technikum Programistyczne INFOTECH, otrzymała dofinansowanie w wysokości 14 000,00 zł na zakup 4 szt. laptopów wraz ze sprzętem umożliwiającym przetwarzanie wizerunku i głosu w ramach Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020-2024 – „Aktywna tablica”. Zakupiony sprzęt korzystnie wpłynie na poprawę jakości edukacji zdalnej.

zdjecie.png