Pierwsze Technikum w Polsce z LABORATORIUM VR

08-01-2021

Zaprogramuj swój świat razem z nami!

Jako pierwsze Technikum w Polsce otwieramy LABORATORIUM VR pracujące na 30-stu zestawach Oculus Quest 2. Nasi uczniowie będą mogli wykorzystać potencjał wirtualnej rzeczywistości dzięki wiedzy zdobytej na lekcjach programowania.

Zakładasz specjalne gogle i przenosisz się do innego świata. To, co widzisz, słyszysz i czego doświadczasz, jest tak bardzo realne…

Aż trudno uwierzyć, że to wszystko jest wykreowane i stworzone przez programistów.

Aplikacje VR to przyszłość wykorzystywana w medycynie, wojsku czy wszelkiego rodzaju szkoleniach. To technologia, dzięki której możesz doznać immersji całym sobą, eksplorując to co nowe i niezmierzone.

Gogle Oculus Quest 2 miały swoją premierę 13 października 2020 roku. Szybki procesor, grafika nowej generacji oraz wiele nowości takich jak bezprzewodowe transmitowanie obrazu na zewnętrzne urządzenia to cechy nowych zestawów VR w naszej szkole. Pełna specyfikacja poniżej:

specyfikacja.jpg

oculus-quest-2-zestaw-(1).jpg