Mikroakcelerator Technoplex

11-02-2022

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów szkół średnich z Miasta Białystok oraz powiatu białostockiego do udziału w projekcie „INFOTECH - wysokie standardy kształcenia zawodowego w #puszczykrzemowej II”, nr RPPD.03.03.01-20-0228/19 realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.

Jaki jest cel projektu?
Celem projektu jest podniesienie kompetencji zawodowych uczniów poprzez naukę dzięki tworzeniu klikalnych makiet aplikacji webowych i mobilnych.

W ramach projektu weźmiesz udział w:
  • warsztatach Team Building, Adobe XD, Figma oraz UX, Design Thinking, Business Model Canvas
  • Hackathonach
  • Demo Dayach.

Przebieg i rezultat projektu
W wyniku rekrutacji powstanie 15 zespołów międzyszkolnych (3-4 osobowych), których zadaniem będzie stworzenie makiet klikalnych aplikacji webowych i mobilnych.

Każdy zespół przy wsparciu trenerów przygotuje 2 makiety. Finalne projekty zostaną zaprezentowane podczas wydarzeń Demo Days.

Co zyskujesz?
Na zwycięskie zespoły czekają atrakcyjne nagrody. w każdym z 2 cykli projektowych  - sprzęt elektroniczny, taki jak gamingowe myszki, klawiatury, słuchawki i inne:
  • I miejsce - każdy członek zespołu otrzyma sprzęt o wartości 600 zł
  • II miejsce - każdy członek zespołu otrzyma sprzęt o wartości 400 zł
  • III miejsce - każdy członek zespołu otrzyma sprzęt o wartości 200 zł

Pula nagród wynosi 10 000 zł.

Udział w projekcie to niepowtarzalna szansa na zyskanie cennego doświadczenia w pracy w interdyscyplinarnym zespole, zdobycia nowej wiedzy oraz wygrania cennych nagród!

Formularz dla uczniów szkół INFOTECH

Formularz dla uczniów pozostałych szkół

Nie zwlekaj i zgłoś się już dziś!
Na zgłoszenia czekamy do 18 lutego.

Roderyk Gołaszewski
roderyk.golaszewski@infotech.edu.pl

Bartłomiej Użyński
bartlomiej.uzynski@infotech.edu.pl

Projekt „INFOTECH - wysokie standardy kształcenia zawodowego w #puszczykrzemowej II”, nr RPPD.03.03.01-20-0228/19 realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.
logo-ue.jpg