Zasiądź 19 marca 2022 o godz. 10:00-14:00 w fotelu Prezesa i poznaj naszą szkołę od środka w ramach „Dnia otwartego INFOTECH” 😎
👉Pamiętaj, że szkoła to nie tylko nauka. 19 marca masz możliwość odwiedzenia i skorzystania z naszego:

• studia live streamingu
  • laboratorium druku 3D
  • zanurzenia się w wirtualnej rzeczywistości z Oculus Quest 2
  • pokoju programistów
  • pokoju zagadek mentalnych
  • laboratorium animacji filmowej
  • gaming roomu
  • escape roomu
  • zespołu muzycznego
  • samorządu szkolnego
  • pokoju matematycznego i językowego (Erasmus+)
  • pokoju informacyjnego z możliwością rozmowy z naszym zespołem psychologiczno-pedagogicznym
    Zainteresowani będą mogli zwiedzić pomieszczenia administracyjne oraz zasiąść w fotelach Prezesa i Dyrekcji Szkoły 😍
    👉 Niezależnie od tego czy jesteś bardziej humanistą czy umysłem ścisłym – możesz rozpocząć naukę w innowacyjnych szkołach łączących nowe technologie z indywidualnym podejściem do ucznia i dobrą atmosferą.
    👉 Poznaj Liceum INFOTECH i Technikum Programistyczne INFOTECH – szkoły Klastra Technologicznego Infotech.
    Innowacyjna szkoła❓
    Nowoczesne technologie❓To MY❗️
    👉 Chętnych zapraszamy do zarejestrowania się w formularzu pod adresem: