Technikum Infotech

Z radością ogłaszamy, że Fundacja INFOTECH zawarła pierwsze oficjalne porozumienie w sprawie wspierania uczniowskiego startupu OmniHUB z absolwentami, którzy są świeżo po maturze!

INFOTECH jako inkubator startupów ma na celu wspieranie młodych talentów i przekształcanie innowacyjnych pomysłów w rzeczywistość.

Jesteśmy dumni z tego, że inwestujemy w przyszłość, którą widzimy w uczniach i absolwentach naszego technikum lub liceum.

W INFOTECH uczniowie mają możliwość rozwijania swoich pasji w różnorodnych dziedzinach kreatywnych i technologicznych, takich jak montaż audio i wideo, animacja, VR, AR, druk 3D, robotyka czy Internet Rzeczy (IoT). To właśnie te doświadczenia i umiejętności zdobyte podczas praktycznej nauki pozwalają im na tworzenie innowacyjnych projektów, które przekształcają się w obiecujące startupy.

Pierwsze porozumienie to dopiero początek naszej wspólnej drogi. Jesteśmy przekonani, że przed nami wiele ekscytujących projektów i osiągnięć.

Dziękujemy za zaufanie i czekamy na kolejne kroki w tej fascynującej podróży! Wierzymy, że to właśnie nasi uczniowie, mają potencjał, by przekształcać świat za pomocą swoich kreatywnych i innowacyjnych pomysłów.

Na zdjęciu Prezes Fundacji INFOTECH Pan Adam Kaminski oraz Maciej Jakubowicz, nasz tegoroczny absolwent, przedstawiciel OmniHUB.