Technikum Infotech

Smartfony, komputery, drony – to już nie przyszłość, to nasza teraźniejszość! A kim są architekci tej cyfrowej rzeczywistości? To Technicy Informatycy, którzy naprawiają, kreują i ulepszają nasz cyfrowy świat. Światło reflektorów skierowane jest właśnie na nich.

 

ZAWÓD PRZYSZŁOŚCI

Dlaczego otwieramy kierunek Technik Informatyk? Oto powody:

  • Rosnące zapotrzebowanie rynku: Branża IT eksploduje możliwościami, a rynek pracy krzyczy o specjalistów. Otwierając ten kierunek, chcemy wypełnić tę przerwę, kształcąc ekspertów gotowych do działania.
  • Nasza społeczna odpowiedzialność: Jako wiodąca placówka edukacyjna, naszym celem jest tworzenie liderów przyszłości, gotowych sprostać wyzwaniom nowego stulecia.
  • Wasza pasja i determinacja: Rodzice, przyszli uczniowie i lokalne przedsiębiorstwa gorąco namawiają nas do oferowania kierunków, które przygotują młodzież do pracy w branży IT. Słuchamy Was i działamy!

PRAKTYKA

Najważniejszym czynnikiem jest praktyczne podejście do nauczania. W INFOTECH nie skupiamy się jedynie na teoretycznej wiedzy. Uczymy narzędzi, technologii i metod pracy, które są aktualnie stosowane w branży IT. Nasi uczniowie od pierwszych dni nauki mają okazję pracować nad rzeczywistymi projektami, co daje im nieocenione doświadczenie i pewność siebie na rynku pracy.

Nie możemy również zapomnieć o solidnych podstawach merytorycznych. W INFOTECH stale aktualizujemy program nauczania, aby nasi uczniowie mieli dostęp do najnowszych nowinek technologicznych i trendów w branży.

Edukacja skupiona na praktycznej stronie nauczania, co oznacza, że już podczas okresu edukacji uczniowie mają możliwość zdobyć realne umiejętności programistyczne, które później są niezwykle cenione przez pracodawców. Zajęcia prowadzone przez doświadczonych specjalistów, nowoczesne laboratoria komputerowe i program nauczania dostosowany do aktualnych trendów technologicznych to elementy, które sprawiają, że absolwenci są dobrze przygotowani do wejścia na rynek pracy.

INWESTYCJA, KTÓRA SIĘ OPŁACA

Wielu pracodawców poszukuje już nie tylko dyplomowanych inżynierów, ale również techników z praktycznym doświadczeniem i konkretną wiedzą techniczną. Po zakończeniu nauki w Technikum Programistycznym INFOTECH młodzi programiści są gotowi do podjęcia wyzwań zawodowych, które przyniosą im nie tylko satysfakcję, ale i dobre wynagrodzenie. Co więcej, branża IT jest znana z szybkiej ścieżki kariery, co oznacza, że zdolni technicy informatycy mogą liczyć na szybki wzrost zarobków i pozycji zawodowej.

Inwestując w edukację w Technikum Programistycznym INFOTECH, uczniowie stawiają pierwszy krok w kierunku stabilnej i dobrze opłacanej przyszłości zawodowej. Po opuszczeniu murów szkoły, z solidnym fundamentem wiedzy i umiejętności, będą mogli nie tylko szybko znaleźć zatrudnienie, ale także zwrócić koszty kształcenia, co jest niezwykle istotnym aspektem w kontekście długoterminowego planowania swojego życia zawodowego i finansowego.

Dlatego też wybór Technikum Programistycznego INFOTECH jako szkoły, która odpowiednio przygotuje ucznia do rozpoczęcia swojej kariery w branży IT to decyzja, która po prostu się opłaca.

Przykładowe zarobki specjalistów z branży IT:

Źródło: https://wynagrodzenia.pl/moja-placa/ile-zarabia-technik-informatyk

SKUTECZNE EFEKTY

O sukcesie naszej oferty edukacyjnej mogą świadczyć nie tylko wyniki tegorocznych matur, wyniki olimpiad i konkursów, ale również opinie naszych uczniów i absolwentów:

Wybór Technikum Programistycznego INFOTECH był jednym z najlepszych decyzji w moim życiu. Szkoła oferuje nie tylko solidne podstawy merytoryczne, ale także praktyczne podejście do nauki. Doceniam indywidualne podejście do ucznia, dzięki czemu czułem się ważny i zmotywowany do ciężkiej pracy. Co więcej, możliwość zdobywania solidnej praktyki jeszcze na poziomie szkoły średniej dała mi przewagę nad innymi absolwentami i znacząco ułatwiła mi wejście na rynek pracy. – absolwent INFOTECHu

Nasz kierunek Technik Informatyk to nie tylko oferta – to nasza pasja, misja i odpowiedź na potrzeby XXI wieku. Chcemy kształcić i inspirować przyszłe pokolenia, które będą pionierami w technologii.

Nie jesteśmy po prostu kolejną szkołą. Jesteśmy mostem do przyszłości. Dołącz do nas i buduj jutro już dzisiaj!