Technikum Infotech

Ostatnia Szansa na Przejęcie Steru w Twojej Karierze – Dołącz do Technikum Infotech!”


Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby tworzyć aplikacje, które zmienią świat? A może chcesz być twórcą gier, które zafascynują miliony? Masz szansę zrobić pierwszy krok na drodze do realizacji tych marzeń! Technikum Infotech zaprasza wszystkich ósmoklasistów na ostatni test rekrutacyjny, który odbędzie się 17 czerwca.

Czas ucieka, ale nadal możesz dołączyć do grona naszych ambitnych uczniów, którzy już teraz kreują przyszłość technologiczną. Wybierz kierunek technik programista i zacznij swoją niesamowitą podróż w świecie kodowania!

Na naszych korytarzach panuje wyjątkowa atmosfera, a z pasją napisany kod jest naszą ulubioną melodią. To miejsce, gdzie nauka spotyka się z praktyką, a pomysły stają się rzeczywistością. Technikum Infotech to nie tylko szkoła, ale również społeczność, która wspiera Cię na każdym etapie tej niezapomnianej przygody.

„Koduj swoją przyszłość z Technikum Infotech!” – Wierzymy, że Ty masz w sobie moc, aby stworzyć coś niesamowitego. Chcemy Ci pomóc w odkryciu Twojego potencjału i pokazaniu Ci, jak z pasji do programowania można zbudować zawód marzeń.

Przejdź test rekrutacyjny i dołącz do nas – zapisy są otwarte! Nie czekaj, bo to Twoja ostatnia szansa, aby stać się częścią tej fantastycznej społeczności w tym roku. Czas pokazać światu, na co Cię stać! Z Technikum Infotech, możesz zdobyć umiejętności, które otworzą przed Tobą drzwi do świata technologii.

Zostało 15% wolnych miejsc, ostatni test odbędzie się 17 czerwca.

Podejdź po raz pierwszy lub kolejny, jeżeli ostatnio Ci nie poszło, liczy się upór i determinacja.

Pamiętaj, zależy nam na jakości, dlatego próg dołączenia do naszej społeczności jest niezmienny od samego początku rekrutacji.

Twój czas zaczyna się teraz!

Zarejestruj się na:
https://rekrutacja.infotech.edu.pl