Koduj z mocą, żyj z pasją – dla naszych programistów, siła umysłu idzie w parze ze dyscypliną ciała, czego doskonałym przykładem są sportowe sukcesy Tymoteusza Kierzkowskiego, ucznia klasy 1BT Technikum Programistycznego INFOTECH.

Prezydent Miasta Białegostoku Tadeusz Truskolaski podczas uroczystości na Stadionie Miejskim przyznał stypendia sportowe mistrzów i stypendia sportowe na 2023 rok 129 zawodniczkom zawodnikom za wybitne wyniki osiągnięte w 2022 roku.

Wśród nich znalazł się nasz Tymoteusz, stając obok białostockich olimpijczyków i mistrzów świata. To jednak nie koniec sportowych sukcesów Tymka!

3 maja nasz uczeń wziął udział w 33. Mityngu Solidarności z okazji Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja w Białymstoku. Był to pierwszy start Tymka w tym sezonie w biegu na 100 metrów, w którym osiągnął wynik 11.91.

Ponadto 20 maja wziął udział w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego U18 (r. 2006/2007) oraz Mitingu Kwalifikacyjnym PZLA wywalczając srebrny medal U18 na 100 m z wynikiem 11,73.

Składamy serdeczne gratulacje Tymkowi oraz jego trenerowi Panu Jarosławowi Gołębiowskiemu!

Kolejny start Tymoteusza w zawodach odbędzie się już w najbliższą niedzielę (28.05).
Trzymamy mocno kciuki i życzymy kolejnych sportowych sukcesów. 🙂