Technikum Infotech

Od idei do działania! Czyli zaczynamy praktyki zawodowe w Technikum Programistycznym INFOTECH.

 

Jak wiecie, w Technikum Programistycznym INFOTECH stawiamy nie tylko na solidne podstawy merytoryczne, ale przede wszystkim na zastosowanie teorii w praktyce. Dlatego w ramach kształcenia zawodowego nasi uczniowie klas czwartych rozpoczynają dziś swoje praktyki w lokalnych firmach z branży IT, które pomogą im w starcie na rynku pracy.

Przed nimi  czas, podczas którego nie tylko rozwiną umiejętności zawodowe, czy poszerzą zrozumienie rynku pracy, ale także zbudują sieć kontaktów, otrzymają możliwość rozwoju osobistego oraz możliwość zwiększenia swoich szans na zatrudnienie po zakończonym okresie edukacji szkolnej.

Serdecznie dziękujemy firmom, które wzięły pod swoje skrzydła naszych młodych adeptów i trzymamy kciuki za naszych uczniów, życząc obu stronom owocnej współpracy!

Na zdjęciach możecie zobaczyć, jak wygląda biznesowe spotkanie, na którym planowana jest współpraca naszych uczniów z przedstawicielami firmy AquaRD w kwestii realizacji konkretnych projektów programistycznych z zakresu Internetu Rzeczy.