Technikum Infotech

Nasi pierwsi absolwenci właśnie przystąpili do pisania matury z języka polskiego, otwierając nowy rozdział w historii Technikum Programistyczne INFOTECH!

Kilka lat temu rozpoczęliśmy edukacyjną podróż, w której kierowała nami pasja i determinacja. To właśnie te cechy sprawiły, że wspólnie stworzyliśmy wyjątkowe miejsce dla rozwoju przyszłych programistów. Dzisiaj, patrząc na naszych maturzystów, widzimy owoc tej ciężkiej pracy i zaangażowania.

Chcielibyśmy złożyć nasze gratulacje wszystkim absolwentom, którzy właśnie zakończyli swoją przygodę z nauką w naszej szkole i podeszli do egzaminu dojrzałości. To niezwykle ważny moment zarówno dla nas, jak i dla Was, naszych maturzystów. Jesteśmy dumni z Waszej pracy, poświęcenia i determinacji, które pozwoliły Wam dotrzeć do tego momentu.

Zdawanie matury to nie tylko egzamin, ale przede wszystkim dowód na to, że jesteście gotowi do podjęcia wyzwań i osiągania kolejnych sukcesów. Szczególne podziękowania kierujemy również w stronę wszystkich nauczycielom Technikum Programistycznego INFOTECH, którzy pomagali przygotowywać się do matury, przekazując uczniom nie tylko wiedzę, ale także wartości i umiejętności, które będą towarzyszyć im w kolejnych latach życia.

 

Mamy nadzieję, że to nie koniec, a zaledwie początek Waszej nauki i rozwijania swoich zainteresowań.
Życzymy Wam nieustającego głodu wiedzy i ciekawości świata i wszystkiego, co najlepsze na każdej życiowej ścieżce,
Wasze Technikum Programistyczne INFOTECH.