Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję pt. “Nauczyciel 4.0″ w ramach projektu „VET – business to education model” dofinansowanego przez The Velux Foundations organizowaną przez INFOTECH oraz Polskie Towarzystwo Informatyczne, która odbędzie się pod patronatem Pani Beaty Pietruszki, Podlaskiego Kuratora Oświaty. Wydarzenie to skierowane jest do nauczycieli informatyki oraz osób zainteresowanych nowoczesnymi metodami nauczania.

Data 26.04.2023 r.

Miejsce: Duża Aula Budynek Wschodnioeuropejskiej Akademii Nauk Stosowanych w Białymstoku ul. Ciepła 40 Białystok

Konferencja „Nauczyciel 4.0” to wyjątkowe spotkanie, na którym będą prezentowane najnowsze osiągnięcia i innowacje w dziedzinie edukacji informatycznej. Celem konferencji jest wymiana doświadczeń i wiedzy na temat skutecznych metod nauczania, które przygotowują uczniów do funkcjonowania w społeczeństwie cyfrowym.

Program konferencji obejmuje:

• Inspirujące wystąpienia ekspertów z dziedziny edukacji informatycznej.
  • Praktyczne warsztaty i sesje szkoleniowe dotyczące nowoczesnych technologii.
  • Dyskusja panelowa na temat wyzwań i przyszłości nauczania informatyki.
  • Prezentacje innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych dla nauczycieli i uczniów.
  • Możliwość nawiązania kontaktów z innymi nauczycielami i ekspertami z całego kraju.

Rejestracja na konferencję odbywa się poprzez stronę internetową:

Prosimy o dokonanie rejestracji do dnia 23 kwietnia 2023 r. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do jak najszybszego zgłoszenia swojego udziału. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie! Nie przegap okazji, by zainspirować się, poszerzyć swoją wiedzę oraz nawiązać cenne kontakty w branży edukacji informatycznej.