Sprawdź się w konkursie informatyczno-matematycznym organizowanym przez Technikum Programistyczne INFOTECH dla uczniów i uczennic ósmej klasy szkoły podstawowej!

Będziesz miał okazję sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności z zakresu logicznego myślenia oraz zagadnień matematycznych.

Konkurs będzie miał formę testu na komputerze z zadaniami z obszaru matematyki i informatyki.

Konkurs odbędzie się w sobotę 11 marca 2023 r. o godz.9:00 w Technikum Programistycznym INFOTECH przy ulicy Ciepłej 40 C, drugie piętro ( sala 201k, 202k), wejście od parkingu WSFiZ).

Do wygrania gwarantowane miejsce w Technikum lub Liceum INFOTECH, zwolnienie z wpisowego lub czesnego (w zależności od zajętego miejsca, szczegóły w regulaminie), a do tego stypendium o wartości nawet 1200 zł.

Nie zwlekaj, zgłoś się do konkursu już dziś, liczba miejsc ograniczona!

Szczegóły i formularz do zapisów znajduje się na stronie: