Aby ułatwić uczniom rozpoczęcie nauki w szkole INFOTECH zalecamy wszystkim pierwszoklasistom wzięcie udziału w Zielonej Szkole. Zachęcamy również uczniów innych klas do wspólnej integracji.
Będzie to czas, w którym uczniowie będą mieli możliwość poznania siebie, nauczycieli INFOTECH oraz adaptacji w nowym środowisku szkolnym. Podczas Zielonej Szkoły oprócz zajęć integracyjnych organizowane będą zajęcia sportowe takie jak kajaki, tor łuczniczy, wycieczki rowerowe, zajęcia w parku linowym i ściance wspinaczkowej.

W tym roku planowany jest wyjazd do Ośrodka Szkoleniowego w Serwach.

Serwy 1,16-326 Płaska

Link do strony: http://www.chris.com.pl/oferta/camp/camp-serwy-2/

Termin wyjazdu:

05-07.09.2022 klasy I klasy Liceum + II starsze klasy Liceum + SP

19-21.09.2022 klasy I klasy Technikum + II starsze klasy Technikum + ewentualni chętni z innych klas TP

Koszt wyjazdu: 720 zł / osoba

Wpłata zaliczki: 220 zł do 19.08.2022 na nr konta z umowy o naukę.

Reszta 500 zł do 01.09.2022 w sekretariacie Szkół INFOTECH pok. 420 gotówką.

Ośrodek honoruje bon turystyczny, w przypadku takiej formy rozliczenia, rodzic informuje szkołę o chęci skorzystania z bonu, do 500 zł może wykorzystać w ośrodku, natomiast pozostałą kwotę, tj. 220 zł wpłaca gotówką w sekretariacie szkoły – instrukcja bonu dostępna na końcu tego ogłoszenia.

Nr kontaktowy w sprawie wycieczki (sekretariat): 510-289-122 (Marta Karpacz).

BON TURYSTYCZNY – INFORMACJE OGÓLNE

1. Jak wygląda bon turystyczny i do kiedy jest ważny?

Bon jest dokumentem elektronicznym z 16-cyfrowym kodem. Bon można zrealizować od 31.07.2020 do 30.09.2022.

1. Jak otrzymać bon?

Bon turystyczny otrzymają Państwo po zarejestrowaniu się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS) – (skorzystaj z instrukcji)

UWAGA! Aby dokonać płatności bonem , należy go wcześniej aktywować w panelu PUE ZUS, uzyskując KOD OBSŁUGI PŁATNOŚCI, niezbędny do dokonania płatności

BON TURYSTYCZNY – PŁATNOŚĆ

1. Kiedy należy zapłacić bonem turystycznym za zielone szkoły lub wyjazdy integracyjne?

Bonem turystycznym należy zapłacić najwcześniej w dniu rozpoczęcia Zielonej Szkoły, najlepiej w pierwszym i drugim dniu trwania zielonej szkoły, czy wyjazdu integracyjnego.

Osoba chcąca zrealizować bon turystyczny musi wcześniej dokonać AKTYWACJI bonu turystycznego na platformie PUE ZUS. Aby móc zapłacić bonem należy mieć wygenerowany i przygotowany KOD OBSŁUGI PŁATNOŚCI bonu. Rodzic płacący bonem turystycznym musi przygotować i podać następujące informacje: Imię i nazwisko dziecka, miejsce wyjazdu, termin wyjazdu, nazwę lub numer szkoły.

1. Jak zrealizować bon za zielone szkoły lub wyjazdy integracyjne?

Aby zrealizować bon należy:

płatności za wyjazd integracyjny bądź zieloną szkołę można dokonać najwcześniej w dniu wyjazdu grupy do ośrodka (w ciągu pierwszych dwóch dni wyjazdu)

w tym celu należy skontaktować się telefonicznie z pracownikami firmy CHRIS pod podanymi numerami telefonów: 538 628 433, 538 627 222, 662 622 693

płatności można dokonywać w godzinach pracy biura tj. 09.00 – 17.00

telefonicznie należy przekazać osobie przyjmującej płatność nazwę szkoły, miejsce i termin wyjazdu, a także imię i nazwisko dziecka, którego dotyczy wyjazd,

należy podać KOD OBSŁUGI PŁATNOŚCI i kwotę, którą chcą Państwo opłacić BONEM TURYSTYCZNYM,

po wprowadzeniu KODU OBSŁUGI PŁATNOŚCI przez pracownika CHRIS otrzymają Państwo SMS-em kod autoryzacyjny. Kod ten jest aktywny przez 2 minuty i w tym czasie należy go przekazać pracownikowi biura CHRIS.

po zatwierdzeniu kodu przez PUE ZUS płatność uważa się za zrealizowaną.