Nasz zespół pomocy psychologiczno-pedagogicznej jest dla ciebie.

Potrzebujesz z kimś porozmawiać? Sytuacja Cię przerasta? Nie jesteś sam/a.

Nasze panie psycholożki i pedagożki są dla Ciebie!

Godziny pracy zespołu pedagogiczno-psychologicznego

Urszula Kisielewska – pedagog, koordynator zespołu PPP

urszula.kisielewska@infotech.edu.pl

poniedziałek: 10:15-16:15
wtorek: 8:00-11:30
środa: 8:00-11:30
czwartek: 8:00-16:00
piątek: 8:00-16:00

Marta Daniluk – pedagog

marta.daniluk@infotech.edu.pl

poniedziałek: 8:00-14:00
wtorek: 11:40-17:40
środa: 08:00-13:00
czwartek: 8:00-14:40
piątek: 8:00-14:20

Monika Harasim-pedagog specjalny

monika.harasim@infotech.edu.pl

poniedziałek: 8:00-14:00
wtorek: 08:00-14:00
środa: 8:30-14:30
czwartek: 8:00-14:00
piątek: 08:40- 14:40

Martyna Czekiel- pedagog

martyna.czekiel@infotech.edu.pl

poniedziałek: 8:00-10:00
wtorek: 12:00-16:00
środa: 14:00-16:00
czwartek: 12:00-16:00
piątek: 13:00-16:00

Sylwia Wincewicz-psycholog

sylwia.wincewicz@infotech.edu.pl

wtorek: 8:30-14:00
czwartek: 8:30-14:00

Piotr Jarmuszewski- psycholog, terapeuta

piotr.jarmuszewski@infotech.edu.pl

poniedziałek: 12:30-18:30
piątek: 12:30-18:30

Justyna Lubieniecka – członek zespoły PPP, wsparcie kadry dydaktycznej

justyna.lubieniecka@infotech.edu.pl

poniedziałek: 12:00-16:00
wtorek: 8:15-13:45
środa: 12:00-16:00
czwartek: 8:15-14:15
piątek: 8:15-13:45

Numer telefonu interwencyjnego:

tel. 797 982 529

Telefon jest czynny codziennie, od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-16:00.
Jeśli zajdzie taka potrzeba, prosimy dzwonić, a osoba pełniąca dyżur niezwłocznie udzieli Państwu pomocy.