W czwartek (11 lutego) uczniowie klas drugich wzięli udział w kolejnym spotkaniu z cyklu – Przedsiębiorczy #INFOTECH

Tym razem naszymi gośćmi byli eksperci z Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego Pan Maciej Dardziński oraz Pan Marcin Pogorzelski.

W trakcie spotkania pod hasłem:
„Masz pomysł na własną firmę, ale nie masz pieniędzy? Czyli z czego sfinansować swoje marzenia!” nasi uczniowie dowiedzieli się między innymi …

Jaka jest różnica między Yeti a Aniołami Biznesu i czy ci drudzy naprawdę istnieją?
Jaki mechanizm kryje się pod hasłem 3F i dlaczego za pączkami za 6 zł stoją długie kolejki?
Nasi Eksperci przybliżyli uczniom praktyczne możliwości finansowania własnych planów, marzeń, celów biznesowych i otworzyli perspektywę na myślenie o własnym biznesie.