wstecz

Oferta Pracy

24-02-2021

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Koordynator ds. szkoleń i rozwoju Infotech

Zakres obowiązków:

  • Udział w przygotowaniu i realizacji projektów szkoleniowo-doradczych (dofinansowanych ze środków UE oraz komercyjnych)
  • Organizacja i prowadzenie szkoleń (otwartych i zamkniętych)
  • Budowa i aktualizacja bazy szkoleniowej
  • Współpraca z trenerami i podwykonawcami szkoleń
  • Analiza potrzeb rynku - przygotowywanie ofert kursów, szkoleń zgodnych z oczekiwaniami klientów indywidualnych jaki i również instytucjonalnych
  • Nadzór organizacyjny, monitoring i ewaluacja działań rozwojowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w organizacji szkoleń
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i pracy w grupie
  • Bardzo dobra organizacja pracy (planowanie, systematyczność, dokładność)
  • Umiejętność krytycznego oraz analitycznego myślenia
  • Uprawnienia pedagogiczne oraz wiedza z zakresu funduszy publicznych i UE będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • Elastyczny czas pracy, miłą atmosferę i dużą samodzielność.
  • Liczne szkolenia i duże możliwości rozwoju zawodowego i osobistego.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i zaangażowania w przedziale 3000 – 7500 zł brutto w zależności od doświadczenia i umiejętności
  • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z właściwą zgodą RODO na adres: kontakt@infotech.edu.pl