Aktualnie do zespołu szkół Infotech poszukiwany jest
Nauczyciel specjalista do prowadzenia zajęć rewalidacyjnych

Dołącz do Zespołu INFOTECH!
Poszukujemy ludzi otwartych, zaangażowanych i pełnych pasji.

Prosimy o nie wysyłanie zgłoszeń przez osoby niespełniające n/w kryteriów.
Wymagania:
studia drugiego stopnia,
przygotowanie pedagogiczne,
studia podyplomowe w zakresie pedagogiki specjalnej – Edukacja, terapia i wspomaganie osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w tym z zespołem Aspergera

Doświadczenie pracy w szkole oraz kursy branżowe np. TUS będą dodatkowym atutem.

Co oferujemy?
stabilne zatrudnienie
możliwość finansowania szkoleń i rozwoju
miłą i życzliwą atmosferę pracy od lutego 2022

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialna/y m.in. za prowadzenie zajęć rewalidacyjnych uczniom posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego w zakresie autyzmu w tym zespołu aspergera. Wymiar etatu do uzgodnienia. Istnieje możliwość podjęcia współpracy również w zakresie nauczyciela wspomagającego.

CV należy przesyłać na praca@infotech.edu.pl. W treści emaila mile widziane kilka słów o sobie/spełnianiu powyższych wymagań. Tytuł e-maila: zajęcia rewalidacyjne asperger.